Ing. Jana Karlachová

Realitní makléřka Ing. Jana Karlachová

I have been working in real estate since 2015 focusing on the area around Říčany near Prague. I have lived in Říčany for many years, I love it here and I know the place very well. I use this local knowledge of the market in my work, adding it to my sales experience and the latest real estate tools, such as home-staging, virtual viewings, and online marketing to achieve the best results. I treat my clients to the highest quality service, employing excellent marketing techniques to sell my clients’ real estate for the highest possible price.

I have built my business on trust and friendship. I tailor everything to suit my clients needs and wishes.

I always try to provide my clients with the clearest information to help them make the best decision. When choosing a real estate agent experience is key. To find someone who will guide you safely through the entire transaction, taking the process to a successful conclusion. Call me if you are thinking about selling real estate in Říčany and the surrounding area. I will listen to your needs and wishes, and together we will find the right strategy for you. I look forward to hearing from you.

Phone: +420 606 792 574

My websites: Janakarlachova.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Děkuji paní Karlachové za prodej domu v Říčanech. Vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle, slušně a k mé naprosté spokojenosti. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat v oboru realit, určitě se obrátím znovu na ni.
Ráda bych vyjádřila své poděkování paní Janě Karlachové při prodeji naší nemovitosti a následné koupi další nemovitosti. Vše proběhlo na vysoké profesionální úrovni a zároveň v příjemné mezilidské atmosféře. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.
Byl jsem spokojen, vše fungovalo jak má, co se řeklo, to se splnilo, nikdo nikoho nehonil, neurgoval, schůzky probíhaly na čas. Absolutně žádný problém.
Svědomitý přístup, ochota, spolehlivost a příjemné vystupování. Opravdu není co vytknout. Spolupráci s paní Karlachovou mohu jen doporučit.
js_loader
Oliver Buxton