Ing. Jana Karlachová

Realitní makléřka Ing. Jana Karlachová

V realitách působím od roku 2015. Při své práci využívám znalost trhu, zkušenosti z oboru a výbornou znalost lokality. Používám nejmodernější technologie a nástroje: home-staging, video prohlídky, on-line marketing. Svým klientům tak mohu dopřát služby té nejvyšší kvality. Díky nadstandardnímu marketingu prodávám nemovitosti mých klientů za nejvyšší možnou cenu.

Svou práci stavím na důvěře a přátelství. Vše přizpůsobuji klientům na míru, podle jejich potřeb a přání.

Vždy se snažím předložit klientům nejlepší argumenty a informace, aby mohli učinit důležité rozhodnutí, jakým je prodej nebo koupě střechy nad hlavou. Vyberte si pro své důležité rozhodnutí zkušeného realitního makléře, který vás provede bezpečně celým obchodem až do úspěšného konce. Zavolejte mi, pokud uvažujete o prodeji nemovitosti. Vyslechnu si vaše potřeby a přání a společně najdeme správnou strategii. Těším se na setkání s vámi.

Telefon: +420 606 792 574

Web makléře: Janakarlachova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 185 m2, Štíhlice

Prodej domu, 185 m2, Štíhlice

Praha-východ, Středočeský
11 900 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Říčany

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Říčany

Praha-východ, Středočeský
16 400 czk / za měsíc
Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 108 m2, Říčany

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 108 m2, Říčany

Praha-východ, Středočeský
13 000 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 62 m2, Říčany

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 62 m2, Říčany

Praha-východ, Středočeský
5 800 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 305 m2, Kamenice

Prodej domu, 305 m2, Kamenice

Praha-východ, Středočeský
15 200 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 305 m2, Kamenice

Prodej domu, 305 m2, Kamenice

Praha-východ, Středočeský
15 200 000 czk / za nemovitost

Reference

Děkuji paní Karlachové za prodej domu v Říčanech. Vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle, slušně a k mé naprosté spokojenosti. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat v oboru realit, určitě se obrátím znovu na ni.
Ráda bych vyjádřila své poděkování paní Janě Karlachové při prodeji naší nemovitosti a následné koupi další nemovitosti. Vše proběhlo na vysoké profesionální úrovni a zároveň v příjemné mezilidské atmosféře. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.
Byl jsem spokojen, vše fungovalo jak má, co se řeklo, to se splnilo, nikdo nikoho nehonil, neurgoval, schůzky probíhaly na čas. Absolutně žádný problém.
Svědomitý přístup, ochota, spolehlivost a příjemné vystupování. Opravdu není co vytknout. Spolupráci s paní Karlachovou mohu jen doporučit.
js_loader
Kateřina Tučková
Oliver Buxton
Zbyšek Pantůček

Vysoká profesionalita, rychlost a absolutní spolehlivost paní Ing. Jany Karlachové. A to už ani nemluvím o nesmírně příjemném a lidském přístupu. Janička je jednička.

Vladislav Karlach

Naprostá spokojenost s makléřkou Janou Karlachovou, profesionální služby, dokázala vyjednat i lepší prodejní cenu!

Martina Regnerová

S paní makléřkou Karlachovou jsme byli maximálně spokojeni. Její velice příjemné, nevtíravé a profesionální vystupování jistě napomohlo k hladkému a rychlému prodeji naší nemovitosti. Vždy byla velice ochotná pomoci, vyjít vstříct, zařídit vše, co bylo potřeba. Jednoznačně doporučujeme

Pavel Cingr

S paní inženýrkou Karlachovou se velmi dobře spolupracuje. Dodržuje dohody (př. schůzky a časy se zájemci, příprava dokumentů, apod.).

Stanislav Bílek

Jana Karlachová je opravdový profesionál ve svém oboru. K mé zakázce pronájmu nemovitosti přistoupila velmi zodpovědné, s ohledem na moji osobní situaci a individuální specifické požadavky. V každém okamžiku transakce jsem měl od Jany přesné a detailní informace o tom, jaké kroky budou následovat. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo vždy do puntíku splněno, a to v kvalitě vysoce převyšující má očekávání. Pokud budu cokoliv řešit v budoucnu na nemovitostním trhu, určitě se znovu s důvěrou obrátím.

Robert Hos

Paní Karlachovou mohu jenom doporučit pro precizní profesionální přístup; vždy jsem věděl na co se čeká a avizované termíny odpovídaly realitě.

Marek Pěkný

Byl jsem naprosto spokojen. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Martin Korman

Ochotna, spolahliva, makler ozaj pre obe strany, nielen pre prenajimatela. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Svitlana Cheipesh

S prací realitní makléřky jsem byla velice spokojena – vše proběhlo hladce a bez problémů. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Vladimír Šlosarčík

Vlídná, vstřícná, ochotná a schopná poradit svému klientovi. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Daniel Paulín

Vstřícná, spolehlivá, rychlé jednání, sympatické vystupování. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Lucie Sommerová

Paní realitní makléřka byla velmi milá a ochotná, byla jsem s ní velmi spokojena! (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Pavel Pokorný

Vstřicný, profesionální a lidský přistup. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Lubomír Černý

Vynikající realitní makléřka, jsme maximálně spokojeni. Pokud hledáte kvalitu, makléře, který své práci rozumí, jedná rychle a spolehlivě, tak paní Karlachovou DOPORUČUJEME!

Lenka Kulhavá

Spolehlivé a zodpovědné jednání. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Anna Vobořilová

Ochotná, milá a spolehlivá. Děkujeme. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Petra Vávrová

Paní Janu Karlachovou mohu všem upřímně doporučit, velice přátelský a přitom profesionalní přistup. Moc nám pomohla s pronájmem bytu a zařídila vše, co bylo potřeba i spoustu věcí navíc. Byla kdykoliv k zastižení, okamžitě zařizovala a vyřizovala vše potřebné. Pokud bych někdy v budoucnu potřebovala služby realitního makléře, obrátila bych se opět na paní Karlachovou a RE/MAX.

Olga Třicátníková

Paní makléřka Ing. Jana Karlachová se chovala velice profesionálně. Vše, nám ochotně vysvětlila, případně zjistila, co bylo třeba, a to vše obratem. Chovala se tak k oběma stranám – nám, jako k prodávajícím, tak i ke kupující straně. Měli jsme strach, nikdy jsme nic neprodávali, ale byl to ze strany realitní makléřky dobrý servis. Cena nemovitosti byla stanovena správně, během 3 týdnů bylo prodáno.

Jana Moravcová

Velice příjemné vystupování a ochota. Vše super. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Mária Batíková

S prací paní Karlachové jsem byla velmi spokojena. Prodeji mé nemovitosti věnovala plné nasazení, a tak se prodej podařil za velmi krátkou dobu jednoho měsíce. Jednání s ní bylo příjemné, srozumitelné. Je trpělivá, ochotná a žádný požadavek jí není zatěžko vyřídit. V případě potřeby bych se znovu obrátila na ni a rozhodně budu paní Karlachovou doporučovat i svým známým, budou-li někdy v budoucnu řešit prodej nemovitosti.

Vít Čípa

Absolutní spokojenost, profesionální a zároveň lidský přístup, vynikající komunikace, bezproblémový prodej nemovitosti. Realitní makléřce tímto moc děkuji a doporučuji její služby všem. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Vlasta Prokopová

Rychlost, vstřícnost, skvělá komunikace a spolehlivost. Naprostá spokojenost se službami. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)

Jiří Adam

Velmi příjemné jednání, dodržování termínů a dobré informování o probíhajících krocích. (vyjádření ke službám Jany Karlachové)