Bc. Martin Březina

Realitní makléř Bc. Martin Březina

We have the same goal, to sell your property for the highest possible price.

Thanks to a top presentation, a well-thought-out sales system and a correct approach, I will help you achieve this goal.
Minor repairs and cleaning of the property before the sale, an interior designer, a professional photographer and videographer, a renowned law firm, all of this is a standard and self-evident part of my work.

I carefully monitor new trends and put them into practice, so my services are constantly improving. I expect you to be demanding and I am ready for it.

Phone: +420 724 234 559

My websites: Brezinareality.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

S panem Březinou jsem několikrát spolupracovala, když jsem hledala nové nájemníky do svého bytu.Oceňuji jeho profesionální přístup a přehled.Byt se vždy pronajal téměř hned a hlavně slušným nájemníkům.Moc děkuji.
Naprosto profesionálmí přístup, co jsme si domluvili, to bylo splněno, prodat byt rychle a za co nejlepší cenu. Martin Březina je spolehlivý, kreativní, ochotný atd. Kdybych to měl shrnout dvěma slovy tak :Březina = RE/MAX. Vřele doporučuji.
S panem Březinou jsem spolupracoval již vícekrát a mohu všem doporučit. Vyzdvihl bych jeho profesionalitu, důvěryhodnost, vstřícné jednání a velmi příjemné vystupování.
Perfekni profesionalni sluzby, vecny pristup, veskery servis a poradenstiv s pronajmem zahrnut. Mohu jen doporucit.
js_loader