Bc. Martin Březina

Realitní makléř Bc. Martin Březina

We have the same goal, to sell your property for the highest possible price.

Thanks to a top presentation, a well-thought-out sales system and a correct approach, I will help you achieve this goal.
Minor repairs and cleaning of the property before the sale, an interior designer, a professional photographer and videographer, a renowned law firm, all of this is a standard and self-evident part of my work.

I carefully monitor new trends and put them into practice, so my services are constantly improving. I expect you to be demanding and I am ready for it.

Phone: +420 724 234 559

My websites: Brezinareality.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Prodej pozemku, 2551 m2, Beroun

Prodej pozemku, 2551 m2, Beroun

Beroun, Středočeský
12 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 160 m2, Beroun

Prodej domu, 160 m2, Beroun

Beroun, Středočeský
12 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 230 m2, Klínec

Prodej domu, 230 m2, Klínec

Praha-západ, Středočeský
12 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 66 m2, Praha 8 - Troja

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 66 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha 8, Hlavní město Praha
8 500 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 69 m2, Český Šternberk

Prodej chaty / chalupy, 69 m2, Český Šternberk

Benešov, Středočeský
3 200 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 84 m2, Praha 5 - Radlice

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 84 m2, Praha 5 - Radlice

Radlice, Praha 5, Hlavní město Praha
8 600 000 czk / za nemovitost
Pronájem pozemku, 1425 m2, null

Pronájem pozemku, 1425 m2, null

Hlavní město Praha
15 000 czk / za měsíc

Testimonials

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Březinovi za skvělou spolupráci a sdělit velmi pozitivní vlastní zkušenost. Pan Březina je vysoce profesionální realitní makléř a dlouholetý expert v oboru prodeje nemovitostí. Během procesu prodeje se u nás vyskytli nečekané a neobvyklé situace, které byl pan Březina schopen bezodkladně vykomunikovat, nabídnout možná řešení a následně podniknout další kroky v prospěch všech zúčastněných stran. Jedná se o špičkové služby nejvyšší kvality s důrazem na vstřícnost vůči klientům. Byla to opravdu výjimečná zkušenost. Určitě doporučuji, maximální spokojenost!
Martin Březina je zárukou kvalitních profesionálních služeb se sympaticky vstřícným přístupem.Prodávali jsme s ním pražský být v pro realitní trh ne zrovna přívětivém roce 2022, a přesto jsme došli zdárnému cíli, ke spokojenosti na všech stranách. I ve vypjatých chvílích umí zachovat chladnou hlavu, vždy skvěle poradí, pomůže a dokáže najít vhodné řešení. Potkali jsme se v průběhu hledání nové nemovitosti se spoustou makléřů, ale po každém dalším setkání jsme s povděkem opět konstatovali, že Martin Březina je zkrátka ta nejlepší volba. Děkujeme!
Rád bych dal i šestou hvězdičku, pokud by to šlo...pan Březina splnil vždy vše, na čem jsme se domluvili, a to s velmi profesionálním a zároveň přátelským způsobem. Férové jednání a styl práce pana Březinu pomůže určitě každému, kdo potřebuje jistotu dokončení prodeje (v mém případě) se 100% spolehlivostí a spokojeností.
Pan Březina nám byl doporučen a vychválen do superlativů. Musím říct, že očekávání byla vysoká a p. Březina je beze zbytku naplnil. Je to skvělý profesionál s velmi příjemným vystupováním a dokonalým citem pro svou práci. Jistě pana Březinu při další příležitosti oslovíme znovu.
js_loader