Bc. Martin Březina

Realitní makléř Bc. Martin Březina

Máme stejný cíl, prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Díky špičkové prezentaci, promyšlenému systému prodeje a korektnímu přístupu Vám pomohu tento cíl splnit.
Drobné opravy a úklid nemovitosti před zahájením prodeje, interiérová designérka, profesionální fotograf a kameraman, renomovaná advokátní kancelář, to vše je standardem a samozřejmou součástí mé práce.

Pozorně sleduji nové trendy a přenáším je do praxe, mé služby se tak neustále zlepšují. Očekávám, že budete nároční a jsem na to připraven.

Telefon: +420 724 234 559

Web makléře: Martinbrezina.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdeme

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2015
Realitní praxe od roku 2015
Specialista na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 500 m2, Bystré

Prodej domu, 500 m2, Bystré

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
4 950 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 10 - Strašnice

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 10 - Strašnice

Strašnice, Praha 10, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 49 m2, Praha 6 - Vokovice

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 49 m2, Praha 6 - Vokovice

Vokovice, Praha 6, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 66 m2, Praha 4 - Krč

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 66 m2, Praha 4 - Krč

Krč, Praha 4, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 100 m2, Tři Sekery

Prodej chaty / chalupy, 100 m2, Tři Sekery

Cheb, Karlovarský
6 950 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 19935 m2, Tři Sekery

Prodej pozemku, 19935 m2, Tři Sekery

Cheb, Karlovarský
6 950 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu (výroba), 500 m2, Bystré

Prodej komerčního objektu (výroba), 500 m2, Bystré

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
4 950 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 255 m2, Šestajovice

Prodej domu, 255 m2, Šestajovice

Praha-východ, Středočeský
19 950 000 czk / za nemovitost

Reference

Perfekni profesionalni sluzby, vecny pristup, veskery servis a poradenstiv s pronajmem zahrnut. Mohu jen doporucit.
S panem Březinou jsem byla nadmíru spokojená. Koupě nemovitosti proběhla přesně tak, jak jsem si představovala. Naprostá spokojenost, výborná komunikace, ochota a vstřícnost. Opravdu člověk na svém místě. Až budu v budoucnu něco prodávat, pronajímat nebo kupovat už teď vím na koho se obrátit. :-)
Naprosto profesionálmí přístup, co jsme si domluvili, to bylo splněno, prodat byt rychle a za co nejlepší cenu. Martin Březina je spolehlivý, kreativní, ochotný atd. Kdybych to měl shrnout dvěma slovy tak :Březina = RE/MAX. Vřele doporučuji.
Skvělé jednání, velmi přátelský a profesionální přístup. Vždy připraven k zodpovězení dotazů, můžeme vřele doporučit.
Velmi vstřícná komunikace, profesionální jednání, rychlý a bezproblémový prodej , skvěle připravená propagace prodeje, právní služby na vysoké úrovni. Makléře vřele doporučuji!
Kontakt na pana Březinu jsem obdržela úplnou náhodou, když jsem uvažovala o prodeji svého bytu a jsem velmi vděčná, že jsem se pro využití jeho služeb rozhodla. K realitním makléřům obecně nemám totiž důvěru. Pan Březina však dělá čest svému řemeslu. Jeho profesionální a vstřícný přístup, příjemné vystupování a plné nasazení mě přesvědčilo, že skvělí makléři existují. Těším se na naši příští spolupráci a ještě jednou moc děkuji.
S panem Bc.Martinem Březinou jsem se setkala náhodně, v kanceláři RE/MAX,když jsem se rozhodla prodat byt po rodičích.Prodej se musel uskutečnit bez mé fyzické přítomnosti,protože žiji mimo Republiku.Pan Březina byl ke mně vstřícný,upřimný a přesný v komunikaci.Od přípravy inzerátu až po předání bytu novému majiteli bylo vše perfektně srozumitelné s milým vystupováním. Jednání bylo rychlé a odpovědné.Realitní makléř Martin Březina je 100%.profesionál ve svém oboru.Dekuji Vám za vše ,co jste pro mně udělal.
Měli jsme štěstí, že jsme narazili právě na pana Březinu. Skvělé a profesionální jednání, můžeme jen doporučit :)
S panem Martinem Březinou mám výbornou zkušenost. Je naprostý odborník ve svém oboru, od milého vystupování, přes profesionální přístup, až po lidskou slušnost. Zohledňuje potřeby obou stran, což je dnes skutečně výjimečné a o to více si jej vážím. Doporučení, které jsem na pana Březinu dostal, mohu s klidným svědomím poslat dál. Pavel Matoušek
Doporučuji všem služby pana Březiny. Jednání bylo velmi vstřícné a profesionální bez jediné chyby.
Naprosto precizní práce. Pan makléř měl přehled o všem, co bylo potřeba, příjemné vystupování. Můžu jenom doporučit
Pan Březina nám byl doporučen a vychválen do superlativů. Musím říct, že očekávání byla vysoká a p. Březina je beze zbytku naplnil. Je to skvělý profesionál s velmi příjemným vystupováním a dokonalým citem pro svou práci. Jistě pana Březinu při další příležitosti oslovíme znovu.
Martin je odborník na svém místě, za 20 let působení v realitách jsem nepotkal svědomitějšího člověka, dokonale připravený na každý dotaz, spolehlivý, slušný a precizní. Kéž bychom potkávali více takto zodpovědných profesionálů!
S panem Březinou jsem několikrát spolupracovala, když jsem hledala nové nájemníky do svého bytu.Oceňuji jeho profesionální přístup a přehled.Byt se vždy pronajal téměř hned a hlavně slušným nájemníkům.Moc děkuji.
S Martinem Březinou spolupracuji v rámci prezentace nemovitostí už delší dobu a za tu dobu jsem kolem něj viděl spoustu spokojených klientů. Zároveň jsem s ním už jednu nemovitost kupoval a mohu vřele doporučit. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup.
js_loader
Bc. Vítězslav Procházka
Jiří Baumruk
Martin Březina byl ochotný, kreativní, spolehlivý.
Martin Kráčovský

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitnímu makléři Martinovi Březinovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Horních Měcholupech, kterou se díky jeho zkušenostem a přehledu na realitním trhu podařilo prodat za více než příznivou cenu. Velice oceňuji jeho profesionální přístup, neocenitelnou pomoc a také skutečně dobré rady při koupi nové nemovitosti. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo předem domluvené a pokud bych pana Březinu mohl komukoliv doporučit, rozhodně bych neváhal. Tímto bych Vám chtěl, pane Březino, velice poděkovat za skvělé služby a pokud se zase někdy v budoucnu budu zajímat o prodej, nebo koupi nemovitosti, určitě se zase obrátím na Vás.

Iva Derková
S panem Březinou máme jako rodina již druhou zkušenost při prodeji nemovitosti a nemohli jsme si vybrat lépe! Zařídil vše od A do Z, včetně úprav zahrady a technických záležitostí, které byly před zveřejněním nabídky potřeba, o nic jsme se nemuseli starat. Za jeho profesionální a milý přístup mu moc děkujeme. Pokud budeme potřebovat v budoucnu služby makléře, rozhodně pana Březinu znovu oslovíme, stejně tak ho doporučujeme i ostatním.
Ivan Bentsa
Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Pane Březino, děkujeme Vám.
Jan Klusáček
Profesionální přístup, na schůzky byl vždy pan Březina výborně připraven, moc děkuji!
Lucie Sviteková

Martin poskytl úžasné, precizní a rychlé služby. Jsme naprosto spokojení a všude doporučujeme. Do dobrého realitního makléře se vyplatí zainvestovat.

Roman Novák

Rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání. Z naší strany 100% spokojenost. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Jakub Dvořák

Maximální spokojenost, realitní makléř byl k dispozici pomalu ve dne v noci, dokázal zařídit všechno možné, více takových! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

J. Hulihen

Pan Martin Březina je velmi korektní a kultivovaný pracovník. Nikdy nikoho nenutí k rychlému rozhodnutí. Vždy se řídí potřebou zákazníka, kterou dobře chápe. Muž na svém místě.

Luiza Sheiko

Přátelský, super přístup a snažil se maximálně ve všem vyhovět. Určitě doporučuji. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Dušan Straka

Jedním slovem PARÁDA – solidnost, rychlost, ochota a především – nic není problém, to oceňuji nejvíce! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Oliver Hugh Stinchcombe Buxton

Pana Březinu můžeme jen doporučit, nikdy dříve jsme se nesetkali s tak příjemným a ochotným realitním makléřem. Byl nám opravdu nápomocný, trpělivý a stále profesionální. Pokud bychom kdykoliv v budoucnosti zase sháněli nebo prodávali nemovitost, chtěli bychom určitě využít jeho služeb. Děkujeme!

Eva Svobodová

Osobní přístup, profesionální služby. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Klára Šnajdrová

Vynikající. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Milan Seidl

Jasně podané informace, pravdivé a velmi nápomocné. Zajištění doprovodných služeb (vyklizení, příprava na prodej, katastr, přepisy energií atd.), taktéž na jedničku. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Karla Janošecová

Při prodeji nemovitosti jsme využili služeb pana Březiny a byli jsme nadmíru spokojeni. Pan Březina je profesionál v oboru. Ochotný, má přehled, zkušenosti, se vším pomůže, poradí, nic nebylo problém, na všem se šlo domluvit. Věděli jsme o každém kroku co se bude dít jak vše bude probíhat. Kdyby každý člověk dělal svou práci s takovým přístupem spousta věcí by fungovalo. S čistým svědomím doporučuji.

Ing. Lubomír Moráň

PRONÁJEM BYTU 2+KK – HOLUBINKOVÁ. Pan Březina je profesionál v každém ohledu. Nejvíce nás zaujal svojí pečlivostí a svědomitým přístupem k práci.

Zuzana Pechanová

Pan makléř Březina je velice profesionální a milý. Co se týče otázek, je velice ochotný a na všechny otázky se snaží odpovědět.

Martin Kubec

PRODEJ BYTU 3+KK – K DÁLNICI. Pan Březina odvedl výbornou profesionální práci. Vše bylo dotaženo až do úplného konce bez sebemenších problémů a nejasností. Skvělá informovanost a rychlost. Naprostá spokojenost!

Josef Šlehofer

Velmi profesionální přístup, aktivita řešit problémy, dochvilnost a preciznost. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Klára Holá

Prodávali jsme již několik nemovitostí a pan Březina je nejlepší realitní makléř! Spolehlivý a vždy perfektně připravený. Už s ním prodáváme další nemovitost.

Aleš Bárek

Velmi profesionální. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Karla Janošecová

Maximální spokojenost ve všech směrech při prodeji bytu. Příjemná, férová a jasná komunikace. Stále jsme věděli o všech krocích. Pan Březina podal nadstandartní služby.

Marek John

Absolutně spokojen. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Luboš Hejl

Fantastické služby. Martin Březina je nejlepší realitní makléř, se kterým jsem za svoji 20letou praxi dosud pracoval. Milý, spolehlivý, odborně zdatný!

Kristýna Fišerová

S realitním makléřem jsem byla velmi spokojena. Jeho chování, vystupování, služby, vstřícnost a spolehlivost, vše bylo více než skvělé. Kéž by všude vše fungovalo tak, jako zde. Ráda se na pana makléře obrátím i v budoucnu. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Tomáš Rynekr

Profesionalita a spolehlivost s jakou jsem se v této branži ještě nesetkal. Prostě člověk, který dělá svoji práci tak, jak by měl. Děkujeme. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Zdeněk Muzikář

Profesionální přístup a celkový přehled, znalosti z oboru financí. Skvělá péče i po prodeji nemovitosti. Naprostá spokojenost! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Petr Těšík

Absolutní spolehlivost a profesionalita. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Pavla Knihová

Serióznost, spolehlivost, vstřícnost, ochota, vše nad rámec běžných povinností realitního makléře. Martina Březinu vřele doporučuji!

Jan Novák

PRODEJ BYTU 6+KK – ŽAMPIÓNOVÁ. Pan Březina je profesionál v každém ohledu. Nejvíce nás zaujal svojí pečlivostí a svědomitým přístupem k práci.