Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold

I have lovingly pursued a career as a real estate agent for over 15 years. During this time, I have successfully closed hundreds of deals and met thousands of clients, many of whom have become good friends. This experience has been invaluable to me. Consequently, I work almost exclusively on personal recommendations. There is nothing better than when a satisfied client recommends me to a friend or acquaintance. It’s a reward for my work, which I always repay 100%.

For my clients, I always strive to:

  • obtain the maximum achievable price for their property, often through an auction
  • safely and calmly explain the sometimes complicated procedure of selling real estate – a process which can have a number of hidden pitfalls
  • give them the best service possible, to save them time and worry.
  • to be a trustworthy, honest, and empathetic business partner who they can turn to for advice or help at any time.

To achieve the best possible result, I professionally prepare all my properties before they go on the market, this includes professional photography and the creation of video marketing and virtual viewing. I also construct a concise, yet engaging description of the property, and establish targeted marketing of the property not only on specialized real estate webpages, but also on social media. I also communicate with potential buyers in a convincing and trustworthy manner, providing them with all the necessary documentation and marketing material. I present each property in its best light throughout every viewing I conduct, holding open days and auctions to achieve a top sale’s price.

I do not strive for quantity, but for quality. Instead of overwhelming myself with a large number of clients, I prefer to have less properties but handle each one with greater care and attention.

Dear potential client, if you need advice on selling a property or just want to discuss your real estate options in a friendly, obligation-free chat, then please contact me. I look forward to hearing from you.

Phone: +420 603 755 700

My websites: Radek Karnold RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Dobrý den všem,kteří chcete prodat nebo koupit nemovitost bez starostí ,obraťte se na pana ing.Karnolda.Vše proběhlo na profesionální úrovni,přitom s lidským přístupem,mohu jen doporučit....
Celá naše rodina se na pana inženýra Karnolda obrací již mnoho let s žádostmi o pomoc s koupí či pronájmy bytů. Je nám vždy ochotný pomoci, poradit a vysvětlit, co nás zrovna zajímá. V průběhu let s námi absolvoval řadu prohlídek a na místě byl vždy stoprocentně spolehlivý a profesionální. Perfektně se orientuje ve všech aspektech, které trh s nemovitostmi zahrnuje. Od technického stavu (vždy má u sebe baterku), přes smlouvy, rezervace, nabývací tituly, bezdlužnost, anuitu, společné jmění manželů atd.V posledních měsících nám pan inženýr opět pomohl, dokonce nás zachránil. Makléřka, která se o nemovitost starala se chovala tak, že bychom koupi nemohli realizovat. Díky podpoře panem inženýrem, pevnému vedení, “hlídání” všech aspektů a trvalému nasazení, se koupě nakonec podařila. Moc děkujeme!
Pana inženýra Karnolda mohu vřele doporučit! Velmi nám pomohl při zprostředkování nákupu nemovitosti, vše probíhalo velmi profesionálně, podklady připraveny do všech detailů. Rychlost celé transakce od koupě po předání klíčů naprosto fantastická. Pan inženýr sám o sobě je velmi příjemný, má příjemně uhlazené chování, což jako žena velmi oceňuji. Profesionalita z něho čiší každým coulem. Stále jsem měla nějaké dotazy, ale na všechny trpělivě odpovídal a pomohl zkrátit dobu od zaplacení po předání klíčů na maximum.Pokud bych znovu řešila nějakou nemovitost, tak už jenom s panem inženýrem. Vřele doporučuji jeho služby!
Těch zlatých hvězdiček by si Ing. Radek Karnold zasloužil mnohonásobně víc!!!Před lety mamince našel kupce na dlouho neprodejný pozemek v okraji Prahy. Vytrvale tam vozil zájemce o koupi, o všem nás ihned informoval a doporučoval další postup.Závěr: profesionální přístup při prodeji, skvělé vystupování, časová flexibilita a vždy okamžitá zpětná vazba. Je prostě klika potkat takového člověka!!!Ještě jednou velké díky a vřele všem doporučuji!!
js_loader