Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold

Profesi realitního makléře se s láskou věnuji již 15 let. Za tato dlouhá léta jsem úspěšně uzavřel stovky případů a poznal tisíce klientů, z nichž mnozí se stali mými dobrými přáteli. Zkušenosti, kterými jsem si prošel, jsou nejcennější. Jsem moc rád, že mohu pracovat téměř výhradně na základě doporučení. Velmi si vážím toho, když mě můj spokojený klient doporučí svým blízkým či známým. Je to odměna za mou práci, kterou se vždy snažím odvádět na 100 %.

Pro mé klienty vždy usiluji o to, aby:

  • získali za svoji prodávanou nemovitost maximální dosažitelnou cenu, např. prodejem formou aukce,
  • se mnou bezpečně a v klidu prošli celým náročným procesem prodeje nemovitosti, který může mít řadu úskalí, o nichž laik nemusí mít často ani tušení,
  • dostali stoprocentní servis a ušetřili tak čas a starosti a mohli se věnovat např. svým koníčkům,
  • ve mně měli důvěryhodného, poctivého a empatického partnera, na kterého se mohou kdykoliv obrátit se svými starostmi a dostalo se jim rady či pomoci.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku profesionálně zajistím přípravu nemovitosti před prodejem, nadstandardní fotodokumentaci či videoprohlídku, výstižný a poutavý popis nemovitosti, cílený marketing nemovitosti nejen na specializovaných realitních serverech, ale i na sociálních sítích, přesvědčivou a důvěryhodnou komunikaci s kupujícími vč. dodání vyčerpávajících podkladů, zorganizování optimálních prohlídek nemovitosti např. formou dne otevřených dveří s následnou aukcí, aj.

Neusiluji o kvantitu, ale kvalitu. Před velkým množstvím zakázek, o které bych se nemohl řádně starat, jich raději upřednostním méně a o to intenzivněji se jim věnuji.

Vážení klienti, pokud budete potřebovat pomoci např. s prodejem Vaší nemovitosti, nebo si budete chtít jen tak nezávazně popovídat, s důvěrou se na mě obraťte. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Telefon: +420 603 755 700

Web makléře: Radek Karnold RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 86 m2, Praha 10 - Vršovice

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 86 m2, Praha 10 - Vršovice

Vršovice, Praha 10, Hlavní město Praha
23 000 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 10500 m2, Kácov

Prodej pozemku, 10500 m2, Kácov

Kutná Hora, Středočeský
15 900 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 4852 m2, České Meziříčí

Prodej pozemku, 4852 m2, České Meziříčí

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
3 600 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 798 m2, Bořanovice

Prodej pozemku, 798 m2, Bořanovice

Praha-východ, Středočeský
7 975 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Praha 7 - Holešovice

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
4 980 000 czk / za nemovitost

Reference

Dobrý den všem,kteří chcete prodat nebo koupit nemovitost bez starostí ,obraťte se na pana ing.Karnolda.Vše proběhlo na profesionální úrovni,přitom s lidským přístupem,mohu jen doporučit....
S Ing. Radkem Karnoldem šlo o druhou spolupráci a opět maximální spokojenost se službami tohoto realitního makléře. I když se vyskytla při prodeji jistá překážka, která by vedla ke zpomalení procesu prodeje, tak pan Karnold tuto situaci bravurně vyřešil a naopak proces spojený s prodejem nemovitosti naopak zrychlil. Profesionální um a zkušenosti v tomto oboru jsou jednoduše u pana Karnolda velmi znát. Pokud by v rodině byla opět potřeba využít nějakých realitních služeb, tak je jisté, kam se znovu obrátit. Radek Zahrádka
Pan inženýr Karnold je vynikající nejen odborně, ale i lidsky. Jehovystupování je profesionální, důvěryhodné a příjemné. Svou roli zastávalvelmi zodpovědně. Mohu jej každému vřele doporučit.
Když si mi nedávno stěžovala kamarádka, že si musela kvůli rezervační smlouvě, kupní smlouvě a složení depozita sama hledat advokátní kancelář, protože její makléř pořádně nic nezajistil, vůbec jsem to nechápala. Pan Karnold zajistil všechno sám a v naprostém pořádku. Pokud hledáte makléře, na kterého se budete moc skutečně spolehnout, který je profesionální, pečlivý a má skvělý přístup, který vám poradí podle toho, co opravdu potřebujete a ještě vám dá tipy, které vám celý prodej usnadní, vyberte si jeho. Dala bych mu víc než 5 hvězd, ale bohužel to nejde.
js_loader
Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.

 

 

 

Kateřina Šmálková

Pokud jde víc než 5 hvězdiček, dala bych víc. Pan Karnold je seriózní, důvěryhodný a spolupracovalo se mi s ním skvěle. Mohu ho jen doporučit a také ho doporučovat budu.

Simona Fundová

Pan Radek Karnold k realizaci zakázky přistupuje zodpovědně a odvedl kvalitní práci.

Karel Stieber

Dobrý den, se službami Ing. Radka Karnolda jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za odvedenou práci. Karel Stieber

Hana Buddeus

Nevídaná slušnost, vstřícnost, starostlivost, laskavost – pane Karnolde, děkujeme!

Zuzana Čamborová

Pan Karnold je nejvíc nejlepší!! Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup, spolehlivost!!

Blanka Hůlová

Velmi příjemný a profesionální přístup. Se službami jsem naprosto spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jiří Modrák

Velmi kvalitně odvedená služba! (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Petr Štulc

Osobně velmi příjemný. Spolehlivý – vždy dodal co jsme se domluvili. Kompetentní – znal velmi dobře i složitější právní aspekty nájemní smlouvy. Pronájem bytu proběhl úspěšně dle plánu. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Martin Skalický

Vstřícný přístup, profesionální. Rychlé a férové jednání. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

PhDr. Kateřina Divišová

Ráda bych touto cestou ocenila spolupráci s realitní kanceláří Remax Alfa, konkrétně pana Ing. Radka Karnolda. Byl mi osobně doporučen mou známou, která byla se službami pana inženýra Karnolda v minulosti již taktéž velmi spokojena. Má osobní zkušenost s ním jako s realitním makléřem je naprosto vynikající – profesionální přístup, ale i lidsky příjemný a čestný člověk, ochotný pomoci i nad striktně formální rámec. Jsem ráda, že jsem služby vaší realitní kanceláře využila a pana inženýra Karnolda budu určitě také doporučovat svým známým. Děkuji a přeji mnoho dalších takových kolegů.

Zdenka Šoustková

Byla jsem velice, opravdu velice spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Dagmar Smíšková

Byla jsem velmi spokojena s vysoce kvalifikovanou prací a přátelským jednáním pana Ing. Karnolda. Jeho služeb jsem opakovaně využila a mohu jej i nadále doporučit.

Erik Ruprecht

Rád bych skutečně upřímně poděkoval panu Radku Karnoldovi za spolupráci při prodeji svého bytu. Je profesionálem na svém místě, kromě odborných znalostí velmi oceňuji i jeho vstřícný přístup. Při své práci myslí na každý detail a dělá vše pro to, aby se nemovitost prodala co nejlépe. Služby pana Karnolda mohu stoprocentně doporučit.

Petra Buzková

Pana inženýra Karnolda mohu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionalní. Pan inženýr je spolehlivý a velmi ochotný. Pomohl mi prodat nemovitost i přes náročnou situaci (žiji trvale v zahraničí). Pokud bych v budoucnosti řešila prodej nebo nákup nemovitosti, opět bych volila pana inženýra.

Lenka Vohradníková

Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě.

Ladislav Zbožínek

Na panu Karnoldovi je vidět, že se realitám věnuje již velmi dlouho – je velmi zkušený odborník a zároveň seriózní obchodník. Je vstřícný při řešení i složitějších případů. ​Naši nemovitost prodal k plné spokojenosti a poskytl nám dokonalý servis. Svým přístupem a jednáním ​nám ušetřil spoustu času a starostí. ​Má naši absolutní důvěru.

Luisa Geisslerová

Vstřícné a korektní jednání, spolehlivý, svému úkolu se opravdu věnuje. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Daniela Hollis

Vše proběhlo úžasně rychle:
1. setkání – nafocení bytu, domu a okolí, dána nabídka na internet, v den uvedení inzerátu ihned nabídky
2. setkání – prohlídka bytu během hodiny postupně se čtyřmi zájemci o pronájem. Všichni pronájem chtěli, tentýž večer domluva s jedním se zájemců
3. setkání – následující den sepsání smlouvy o pronájmu a navíc navýšení ceny oproti tomu, co jsem požadovala
4. předání bytu
S prací Ing. Radka Karnolda jsem byla velice spokojena.

Shahmarli Sardar

Pan Karnold je profesionální realitní makléř, se službami jsme byli moc spokojeni. Děkujeme.

Jana Pekárková

Pan inženýr Karnold nám opakovaně pomohl s koupí bytu a několika pronájmy. Vždy jsme byli nesmírně spokojeni s jeho jednáním, spolehlivostí a slušností. Na naše doporučení se na něj obrátili naši další přátelé a známí a všichni byli s jeho prací nesmírně spokojeni. Kéž by všichni realitní makléři byli takoví, jako je on!

Pavel Diviš

Velice snaživý člověk, který tomu rozumí. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jarmila Vaňková

Pan Karnold má korektní vystupování a vysokou odbornou znalost v oboru prodeje i koupě. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému bez ohledu na čas.

Jan Kubů

Pan Ing. Radek Karnold je člověk na svém místě! Odborně bezchybný. Lidsky nelze hodnotit jinak, než jako super přístup k zákazníkovi. Vždy ochotný při podávání informací, vstřícný se snahou pomoci při řešení postupů i problémů. S díky RE/MAXu a osobně panu Karnoldovi.

Dimitritchka Mihaylova

Skvělý realitní makléř – pomohl nám. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

Na pana Ing. Karnolda se obrátíme opět s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit.

Jarmila Vaňková

Korektní vystupování a vysoká odborná znalost v oboru prodeje i koupě nemovitostí jím uplatňována, bez ohledu na čas. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Lenka Čamborová

Se službami pana Karnolda jsme byli velice spokojeni. Dokonalý servis, vstřícnost a ochota.

Ondřej Žák

Velmi profesionální a seriozní přístup. Jsem velmi spokojen. Musím doporučit. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

S panem Ing. Karnoldem máme během posledních let opakované vynikající zkušenosti. Je vstřícný, milý, naprosto spolehlivý a profesionálně bezkonkurenčně zdatný. Bez něho bychom si netroufli pronajmout ani boudu pro psa, natož něco kupovat!

Petr Kratochvíl

Pan Karnold odvedl neskutečnou práci. Bez jeho pomoci a nasazení nad rámec jeho povinností, bych při prodeji pozemku kvůli administrativním problémům s Katastrálním úřadem a Stavebním odborem v Černošicích snad zešedivěl. Pokud budu v budoucnu prodávat, či kupovat nějakou nemovitost, pak pouze prostřednictvím tohoto nesmírně obětavého a hlavně slušného realitního makléře.

Jaroslav Frolík

Profesionální a seriózní přístup ke klientovi, v našem případě – starým lidem. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jitka Šichtancová

Pan Karnold vždy ochotně spolupracoval a byl nápomocen při jednání s bankou. Vždy měl příjemné vystupování.

Renata Zikmundová

Pana Karnolda mohu všem klientům rozhodně doporučit. Při nákupu pozemku se postaral o všechno potřebné, nemusela jsem nic zařizovat. Velice aktivně komunikoval o všech nutných krocích, kdykoliv rychle reagoval na mé dotazy. Bylo s ním velice příjemné jednání a organizace potřebných schůzek vždy perfektně vyšla. Jeho servis byl kompletní včetně zajištění právních dokumentů a jejich doladění.

Jana Luštinová

Pana Karnolda můžeme po pracovní stránce jen pochválit. Jeho vystupování bylo naprosto profesionální a přitom velmi vstřícné, spolupráce z jeho strany pohotová a pružná. Byl vždy ochotný probrat jakékoli pochybnosti a vzniklé komplikace vyřešit ku prospěchu všech zúčastněných. Provedl nás obávaným prodejem nemovitosti s naprostou lehkostí, získal si sympatie kupujících, kteří se také na něho s důvěrou obraceli. Vážíme si jeho pečlivé práce a pana Karnolda opravdu vřele doporučujeme!

Alena Fryčová

Ing. Karnold má velmi slušné a přesvědčivé vystupování, velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali. A navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti.

J. Dytrt

Pane Karnolde, v návaznosti na včerejší jednání, bych Vám chtěl touto cestou poděkovat a vyslovit slova uznání za Vaši práci, kterou jste do dnešní doby odvedl jak pro stranu naši – kupující, tak se domnívám, že prodávající musí být s Vaší prací rovněž spokojeni. Oceňuji Vaši vstřícnost a velice příkladný profesionální přístup, se kterým vedete jednání a pod Vaši záštitou, dovolím si tvrdit, proběhl a myslím si , že až do konce proběhne bezproblémová a plynulá koupě nemovitosti. RE/MAX získal a má ve Vaší osobě opravdu šikovného a znalého profesionála, jak se říká, člověka na svém místě. Vaší prací se opravdu daří budovat dobré jméno RE/MAXu. Věřte tomu, že mám podle čeho posoudit. Děkuji Vám za mě, za manželku, ale hlavně za dceru.

Z. Šustková

Vážení, za prodej mého bytu vašemu pracovníkovi Ing. Radkovi Karnoldovi patří velký dík. Byla jsem s jeho prací, kterou odvedl, velice, ale opravdu velice spokojená. Pan Ing. Karnold je velice obětavý a spolehlivý.

Olga Nekutová

Pan Ing. Karnold byl ve všech směrech vynikající. Vše nám trpělivě vysvětloval a okamžitě nás detailně informoval o všech jednáních se zájemci. Je velký profesionál, který je navíc velmi trpělivý a příjemný. Pana Ing. Karnolda a RE-MAX můžeme každému vřele doporučit.

Irena Mandlíková

Pana Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby realitního makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit.

Olga Janderová

Reference