Šárka Sabová, DiS.

Realitní makléřka Šárka Sabová, DiS.

I help clients with the sale of real estate in Prague, both East and West. My area of ​​expertise is Horní Měcholupy, where I live. Do you want to get as much money as possible for your apartment, yet still be able to devote time to doing what you enjoy? Do you want to sell your apartment safely and without the fear of being stung by a bad contract? The process of selling real estate is full of pitfalls that are not always visible at first glance.

I would be happy to guide you safely and stress-free through your next real estate transaction until you reach a successful conclusion. I am a certified real estate agent, I love my job and have a complete knowledge of the industry. I work under the banner of RE/MAX Alfa – one of the most successful offices of the RE/MAX network – and have been a real estate agent since 2017.

A list of the services I offer:

  • Property valuations with real market pricing, real estate price estimates for inheritance proceedings.
  • A pre-sale service which includes property clearance, minor repair work, masonry work, painting, and deep cleaning.
  • Homestaging conducted by a professionals in home design and photography, floor plan creation, and professionally shot video presentations.
  • High-quality and professional in-person property viewings.
  • All legal services associated with the property sale, including preparation of contracts, legal custody of funds, and handling of the property ownership change in the state land registry (katastra).
  • After-sales service (utility bill transfers, pproperty handover, tax and mortgage advice).

Phone: +420 776 636 121

My websites: Sarkasabova.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 8 - Troja

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha 8, Hlavní město Praha
19 500 czk / za měsíc
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 10 - Strašnice

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 10 - Strašnice

Strašnice, Praha 10, Hlavní město Praha
17 000 czk / za měsíc
Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 25 m2, Praha 5 - Smíchov

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 25 m2, Praha 5 - Smíchov

Smíchov, Praha 5, Hlavní město Praha
15 000 czk / za měsíc
Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 139 m2, Příbram

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 139 m2, Příbram

Příbram, Středočeský
18 000 czk / za měsíc
Pronájem komerčního objektu, 131 m2, Praha 7 - Holešovice

Pronájem komerčního objektu, 131 m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
32 500 czk / za měsíc
Prodej komerčního objektu, 305 m2, Příbram

Prodej komerčního objektu, 305 m2, Příbram

Příbram, Středočeský
14 500 000 czk / za nemovitost

Testimonials

K prodeji svého bytu v Břevnově jsem využil služeb paní ŠárkySabové, makléřky realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Z její činnostije patrná naprostá profesionalita, ochota, vstřícnost a znalostproblematiky této transakce. Celá záležitost proběhla v pohodové atmosféře a k naprosté spokojenosti obou zúčastněných stran - prodávající i kupující. Vřele doporučuji !!!Vladimír Kalaš
Paní Sabová byla milá, vstřícná a ochotná. Když jsem si potřebovala něco potvrdit nebo, něco ještě ujasnit, vždy mi zvedla telefon nebo hned odpověděla na email. Moc se mi líbilo, že vždy formou SMS ještě připomínala datum a čas schůzky. Za mě je to opravdu profesionál. Můžu jen doporučit."
Spolupráci s realitní makléřku Šárku Sabovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme.Paní Sabová nám pomohla najít nové nájemníky do menšího bytu v Praze.Všechny kroky realizace pronájmu bytu mám předem dostatečně vysvětlila, postup a daný harmonogram byl následně dodržen.Inzerát pro pronájem bytu byl perfektně zpracován a doplněn profesionálními fotografiemi. Neustále jsem měli od makléřky informace o aktuálním dění a následných krocích. S novými nájemníky jsme měli brzy podepsanou rezervační a následně i nájemní smlouvu. Makléřka zprostředkovala též převod plynu a elektřiny na nové nájemce.Oceňujeme příjemné vstřícné jednání, spolehlivost, profesionalitu a skvělé služby za dobrou cenu.
S touto dámou mám již vícenásobnou ( konkrétně 3.)zkušenost v procesu spolupráce v oblasti realit - škoda , že nemám v záloze ještě další.Bez jakéhokoli drbání pod bradou je to doopravdy velká profesionálka v tomto nelehkém oboru. Navíc se mně líbí to, že na sobě neustále pracuje .Proto si dovoluji všem dalším, kteří plánují buď nákup či prodej své nemovitosti , aby se s důvěrou na paní Sabovou obrátili. Zaručuji vám, že budete také spokojeni , a to od začátku až do konce...... Nicméně se přesvědčte sami.Spokojený klient Milan Janda
js_loader