Šárka Sabová, DiS.

Realitní makléřka Šárka Sabová, DiS.

Pomáhám klientům s prodejem nemovitosti v Praze, Praze – východ a Praze – západ. Mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy, kde žiju. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Prodej nemovitosti je plný úskalí, která na první pohled nejsou vidět.

Ráda i vás provedu bezpečně a bez obav celým realitním obchodem až do jeho úspěšného konce. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím. Pracuji pod hlavičkou RE/MAX Alfa – jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček sítě RE/MAX. Realitami se zabývám od roku 2017.

Služby, které Vám nabízím:

  • Odhad reálné tržní ceny, odhady nemovitostí pro dědická řízení.
  • Předprodejní servis (vyklizení nemovitosti, zajištění drobných oprav, zednických prací, vymalování, kompletní úklid).
  • Homestaging (bytová designérka připraví nemovitost na focení), nafocení profesionálním fotografem, vytvoření půdorysu, video medailonek.
  • Kvalitní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti.
  • Veškerý právní servis spojený s prodejem nemovitosti (příprava smluv, advokátní úschova, katastr nemovitostí).
  • Poprodejní servis (převod médií, předání nemovitosti, daňové přiznání, hypotéční poradenství).

Telefon: +420 776 636 121

Web makléře: Sarkasabova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 3+kk v družstevním vlastnictví, 70 m2, Praha 3 - Žižkov

Pronájem bytu 3+kk v družstevním vlastnictví, 70 m2, Praha 3 - Žižkov

Žižkov, Praha 3
Hlavní město Praha
20 000 czk / za měsíc
+ záloha na služby + elektřina + kauce. Podnájemník neplatí provizi RK
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 43 m2, Praha 10 - Horní Měcholupy

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 43 m2, Praha 10 - Horní Měcholupy

Horní Měcholupy, Praha 10
Hlavní město Praha
13 000 czk / za měsíc

Reference

Proces koupě nemovitosti může být pro neznalého kupujícího, jako jsem byl já, občas stresující a zmatečný, paní Sabová mi ale naštěstí vždy podala pomocnou ruku, byl jsem klidnější s vědomím, že pokud by se objevil jakýkoliv závažnější problém, tak se pokusí udělat maximum pro to, aby mi ho pomohla vyřešit. Paní Sabovou bych v budoucnu vřele doporučil každému, kdo bude chtít vyřešit svůj problém s bydlením.
Rád bych touto cestou poděkoval paní Sabové za dobře odvedenou práci při pronájmu mého bytu v trošku složitější době.Díky za její trpělivost při hledání ideálního nájemníka a dobrou připravenost na všechny otazky potencionálních nájemníků i mé.J.K
Paní Sabová byla po celou dobu prodeje domu naprosto skvělá a příjemná. Na každou otázku nám odpověděla buďto hned, nebo nám dodatečné informace poslala během pár dnů. Všechno ochotně vysvětlila a zařídila, a vždy nám vyšla vstříc. I když se vyskytlo několik problémů, paní makléřka zareagovala výborně a se vším nám pomohla. Celý proces nám velmi ulehčila. Paní Sabové moc děkuji a rozhodně ji můžu doporučit.
Paní Sabová byla milá, vstřícná a ochotná. Když jsem si potřebovala něco potvrdit nebo, něco ještě ujasnit, vždy mi zvedla telefon nebo hned odpověděla na email. Moc se mi líbilo, že vždy formou SMS ještě připomínala datum a čas schůzky. Za mě je to opravdu profesionál. Můžu jen doporučit."
Velmi si cením profesionálního a vstřícného přístupu paní Sabové. Neuvěřitelně nám ušetřila práci s propagací bytu k pronájmu, vyhledáním zájemců či realizaci prohlídek. Vyzdvihnout ale musím hlavně perfektní a rychlou přípravu dokumentů, praktické rady a efektivní komunikaci.Najmout si profesionála se určitě vyplatí - paní Sabou bych určitě doporučila.
Spolupráci s realitní makléřku Šárku Sabovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme.Paní Sabová nám pomohla najít nové nájemníky do menšího bytu v Praze.Všechny kroky realizace pronájmu bytu mám předem dostatečně vysvětlila, postup a daný harmonogram byl následně dodržen.Inzerát pro pronájem bytu byl perfektně zpracován a doplněn profesionálními fotografiemi. Neustále jsem měli od makléřky informace o aktuálním dění a následných krocích. S novými nájemníky jsme měli brzy podepsanou rezervační a následně i nájemní smlouvu. Makléřka zprostředkovala též převod plynu a elektřiny na nové nájemce.Oceňujeme příjemné vstřícné jednání, spolehlivost, profesionalitu a skvělé služby za dobrou cenu.
Paní Sabová je inteligentní, pečlivá, systematická, věcná, spolehlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní a tudíž velmi schopná makléřka, navíc stále milá a v pozitivní náladě, má velmi příjemné, důvěryhodné a korektní vystupování na obě strany. Spolupráce s ní byla osvěžující, efektivní a plodná. Kvalita a profesionalita služeb, které zajišťuje, mají vysoký standard, v mém případě při prodeji bytu počínaje vlastním iniciativním terénním průzkumem lokality, oslovením širokého okruhu potenciálních kupců, kterého bych svými vlastními silami nikdy nedocílila, s využitím variabilních možností inzerce (realitní servery, sociální sítě, letáky, plachta apod.), prezetace bytu (bytový design, profi foto a video) a další komplexní servis. Zároveň byla paní Sabová časově značně operativní a dostupná, také důsledně zjišťovala a předávala odpovědi na dotazy kupujících zájemců a celý prodej proběhl nad očekávání rychle a hladce. Dále mi zejména vyhovoval prodej formou aukce díky své transparentnosti a předem daným pravidlům, výsledná kupní cena významně převýšila můj původní úmysl i po odečtení provize za zprostředkování. Paní Sabovou mohu jen doporučit, prostě má jednoznačně úroveň a nastavuje laťku ve své branži hodně vysoko. Nemohu jinak než jmenovat superlativy, ukázková spolupráce s ní mi byla potěšením a děkuji!
Ráda bych touto cestou moc poděkovala paní makléřce Sabové za její kvalitní práci, a to jak z hlediska profesionálního, tak lidského. Přesto že se jednalo o odhady nemovitostí pro dědické řízení, vypracovala je velmi pečlivě tak, že by mohly být použité i pro eventuelní prodej. Byla vždy milá a spolehlivá, ochotná udělat i práci navíc či podat radu, která se týkala i jiných záležitostí; reagovala jak mailem, tak mobilní zprávou či telefonicky. Velmi oceňuji její lidský přístup k člověku, který neprožívá právě nejšťastnější životní období.
js_loader
Ing. Milan Janda
Renata Kábrtová
Anna Trubanová
Paní Sabová je profesionál, vstřícná, milá a ochotná. Velká pochvala!
Monika Poulová
Spolupráce s paní Sabovou byla na jedničku s pěti hvězdičkami od samého počátku do úplného konce. Je chytrá, pečlivá, korektní a milá. Takto si představuji poskytování realitních služeb na opravdové úrovni.