Šárka Sabová, DiS.

Realitní makléřka Šárka Sabová, DiS.

Pomáhám klientům s prodejem nemovitosti v Praze, Praze – východ a Praze – západ. Mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy, kde žiju. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Prodej nemovitosti je plný úskalí, která na první pohled nejsou vidět.

Ráda i vás provedu bezpečně a bez obav celým realitním obchodem až do jeho úspěšného konce. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím. Pracuji pod hlavičkou RE/MAX Alfa – jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček sítě RE/MAX. Realitami se zabývám od roku 2017.

Služby, které Vám nabízím:

  • Odhad reálné tržní ceny, odhady nemovitostí pro dědická řízení.
  • Předprodejní servis (vyklizení nemovitosti, zajištění drobných oprav, zednických prací, vymalování, kompletní úklid).
  • Homestaging (bytová designérka připraví nemovitost na focení), nafocení profesionálním fotografem, vytvoření půdorysu, video medailonek.
  • Kvalitní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti.
  • Veškerý právní servis spojený s prodejem nemovitosti (příprava smluv, advokátní úschova, katastr nemovitostí).
  • Poprodejní servis (převod médií, předání nemovitosti, daňové přiznání, hypotéční poradenství).

Telefon: +420 776 636 121

Web makléře: Sarkasabova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Prodej domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Kutná Hora, Středočeský
6 500 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 43 m2, Praha 4 - Chodov

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 43 m2, Praha 4 - Chodov

Chodov, Praha 4, Hlavní město Praha
4 990 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 10 - Malešice

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 10 - Malešice

Malešice, Praha 10, Hlavní město Praha
22 000 czk / za měsíc
Prodej domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Prodej domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Kutná Hora, Středočeský
8 500 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 3151 m2, Zruč nad Sázavou

Prodej pozemku, 3151 m2, Zruč nad Sázavou

Kutná Hora, Středočeský
8 500 000 czk / za nemovitost

Reference

Proces koupě nemovitosti může být pro neznalého kupujícího, jako jsem byl já, občas stresující a zmatečný, paní Sabová mi ale naštěstí vždy podala pomocnou ruku, byl jsem klidnější s vědomím, že pokud by se objevil jakýkoliv závažnější problém, tak se pokusí udělat maximum pro to, aby mi ho pomohla vyřešit. Paní Sabovou bych v budoucnu vřele doporučil každému, kdo bude chtít vyřešit svůj problém s bydlením.
Paní Sabová byla po celou dobu prodeje domu naprosto skvělá a příjemná. Na každou otázku nám odpověděla buďto hned, nebo nám dodatečné informace poslala během pár dnů. Všechno ochotně vysvětlila a zařídila, a vždy nám vyšla vstříc. I když se vyskytlo několik problémů, paní makléřka zareagovala výborně a se vším nám pomohla. Celý proces nám velmi ulehčila. Paní Sabové moc děkuji a rozhodně ji můžu doporučit.
Touto cestou bych chtěl poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. Paní Sabová mě celým procesem provedla bez problémů a velmi mi ulehčila práci. Její služby bych určitě doporučil.
Výborná spolupráce, vše šlo rychle a přístup byl profesionální. Paní Sabová vše zařídila a domluvila, ideální volba pro lidi, co nechtějí mít s pronájmem bytu či shánění starosti. Naprostá spokojenost
Velice milá paní makléřka. Vstřícná, pečlivá, vše dobře vysvětlila. Jedna z našich nejlepších prohlídek.
Velmi velká spokojenost, s touto realitní makléřkou. Oceňuji nejen profesionální přístup v prodeji nemovitosti, ale i následné rady a tipy v dalších krocích, které jsem podnikala po uzavření daného obchodu. Spolupráci mohu vřele doporučit.
Profesionální a precizní přístup, vše připravené a plný servis. Doporučuji.
Paní Sabová je inteligentní, pečlivá, systematická, věcná, spolehlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní a tudíž velmi schopná makléřka, navíc stále milá a v pozitivní náladě, má velmi příjemné, důvěryhodné a korektní vystupování na obě strany. Spolupráce s ní byla osvěžující, efektivní a plodná. Kvalita a profesionalita služeb, které zajišťuje, mají vysoký standard, v mém případě při prodeji bytu počínaje vlastním iniciativním terénním průzkumem lokality, oslovením širokého okruhu potenciálních kupců, kterého bych svými vlastními silami nikdy nedocílila, s využitím variabilních možností inzerce (realitní servery, sociální sítě, letáky, plachta apod.), prezetace bytu (bytový design, profi foto a video) a další komplexní servis. Zároveň byla paní Sabová časově značně operativní a dostupná, také důsledně zjišťovala a předávala odpovědi na dotazy kupujících zájemců a celý prodej proběhl nad očekávání rychle a hladce. Dále mi zejména vyhovoval prodej formou aukce díky své transparentnosti a předem daným pravidlům, výsledná kupní cena významně převýšila můj původní úmysl i po odečtení provize za zprostředkování. Paní Sabovou mohu jen doporučit, prostě má jednoznačně úroveň a nastavuje laťku ve své branži hodně vysoko. Nemohu jinak než jmenovat superlativy, ukázková spolupráce s ní mi byla potěšením a děkuji!
Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní makléřce paní Šárce Sabove.Oceňuji její vysokou profesionalitu,úroveň a transparentnost při úkonech souvisejících s prodejem.Velmi mne potěšilo i jeji příjemné vystupování.Zdůrazňuji,že pokud někdo v mém okolí bude shánět makléře, tak vím ,koho mohu s čistým svědomím doporučit.Palmová Jana.
Velmi si cením profesionálního a vstřícného přístupu paní Sabové. Neuvěřitelně nám ušetřila práci s propagací bytu k pronájmu, vyhledáním zájemců či realizaci prohlídek. Vyzdvihnout ale musím hlavně perfektní a rychlou přípravu dokumentů, praktické rady a efektivní komunikaci.Najmout si profesionála se určitě vyplatí - paní Sabou bych určitě doporučila.
Přes paní makléřku jsem pronajímal byt. Vše proběhlo rychle, na profesionální úrovni, mohu vřele doporučit její služby.
Ráda bych touto cestou moc poděkovala paní makléřce Sabové za její kvalitní práci, a to jak z hlediska profesionálního, tak lidského. Přesto že se jednalo o odhady nemovitostí pro dědické řízení, vypracovala je velmi pečlivě tak, že by mohly být použité i pro eventuelní prodej. Byla vždy milá a spolehlivá, ochotná udělat i práci navíc či podat radu, která se týkala i jiných záležitostí; reagovala jak mailem, tak mobilní zprávou či telefonicky. Velmi oceňuji její lidský přístup k člověku, který neprožívá právě nejšťastnější životní období.
Rád bych touto cestou poděkoval paní Sabové za dobře odvedenou práci při pronájmu mého bytu v trošku složitější době.Díky za její trpělivost při hledání ideálního nájemníka a dobrou připravenost na všechny otazky potencionálních nájemníků i mé.J.K
Rád bych touto cestou poděkoval paní Šárce Sabové za skvěle odvedenou práci při pronájmu našeho bytu.Těm, kteří hledají "full-service" služby, profesionalitu, kvalitu, rychlost a příjemné vystupování, mohu paní Sabovou vřele doporučit.
Paní Sabová byla milá, vstřícná a ochotná. Když jsem si potřebovala něco potvrdit nebo, něco ještě ujasnit, vždy mi zvedla telefon nebo hned odpověděla na email. Moc se mi líbilo, že vždy formou SMS ještě připomínala datum a čas schůzky. Za mě je to opravdu profesionál. Můžu jen doporučit."
Spolupráci s realitní makléřku Šárku Sabovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme.Paní Sabová nám pomohla najít nové nájemníky do menšího bytu v Praze.Všechny kroky realizace pronájmu bytu mám předem dostatečně vysvětlila, postup a daný harmonogram byl následně dodržen.Inzerát pro pronájem bytu byl perfektně zpracován a doplněn profesionálními fotografiemi. Neustále jsem měli od makléřky informace o aktuálním dění a následných krocích. S novými nájemníky jsme měli brzy podepsanou rezervační a následně i nájemní smlouvu. Makléřka zprostředkovala též převod plynu a elektřiny na nové nájemce.Oceňujeme příjemné vstřícné jednání, spolehlivost, profesionalitu a skvělé služby za dobrou cenu.
js_loader
Ing. Milan Janda
Renata Kábrtová
Anna Trubanová
Paní Sabová je profesionál, vstřícná, milá a ochotná. Velká pochvala!
Monika Poulová
Spolupráce s paní Sabovou byla na jedničku s pěti hvězdičkami od samého počátku do úplného konce. Je chytrá, pečlivá, korektní a milá. Takto si představuji poskytování realitních služeb na opravdové úrovni.