Barbara Miller

Realitní makléřka Barbara Miller

Poskytuji komplexní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních realit v lokalitách Prahy a středních Čech.

V oblasti obchodu se pohybuji desítky let. Od roku 2005 jsem žila ve Spojených státech, kde jsem měla možnost spolupracovat s klienty jako jsou např. Lindsay Lohan, Mary Kate, Sophie Fergi, Jenna Davis a mnoho dalších. Toto získané know how uplatňuji dnes na našem trhu.

Moje paradigma je poháněno nejen znalostmi trhu, špičkovými inovacemi, ale také stoprocentním servisem pro mé klienty. Přizpůsobuji technicky zdatnou marketingovou strategii tak, aby vyhovovala jedinečným aspektům vaší nemovitosti. Zakládám si na tom, aby spolupráce s klientem probíhala vždy za co nejtransparentnějších podmínek, a na vzájemné důvěře.

Je pro mě důležité dostat se k jádru potřeb svých klientů a najít individuální řešení pro každého z nich. Zajistím, aby proces prodeje proběhl bezpečně, efektivně a za maximální možnou cenu. Často využívám formu prodeje podáním nejlepší nabídky – tzv. aukce nemovitostí. Spolupracuji se zkušeným týmem profesionálů od špičkového fotografa, designéra, přes financování až po odborníky v právní problematice, kteří všichni přispívají k uzavření bezpečného a pro klienta nejvýhodnějšího obchodu.

Telefon: +420 773 497 115

Web makléře: RE/MAX Barbara Miller

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference