Bc. Petr Podlešák

Petr Podlešák

Pracuji v realitní branži od roku 2000. Nejprve jako realitní makléř. V roce 2002 jsem se začal zabývat i přípravou, akvizicí a prodejem rezidenčních developerských projektů. Od roku 2004 se věnuji řízení realitní kanceláře. Do RE/MAXu jsem vstoupil v roce 2005.

Založil jsem kancelář RE/MAX Alfa. Věnuji se strategickému rozvoji, marketingu, získávání významných klientů a školení realitních makléřů. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu, obor marketing, management. Podnikám od roku 1993.

Telefon: +420 603 426 237

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Recenze

Zkrátka profík a fajn člověk.
Špička v oboru. Přehled ve všech zákoutích realit.
Petr Podlešák je férový člověk, absolutní profesionál ve svém oboru, navíc s obrovskou chutí a snahou motivovat a stále posouvat dál.
js_loader
Soňa Novotná
Maria Estela Roldan Novotny
MUDr. Jan Bečka

Díky za pomoc při pronájmu – fakt prosefionální služba s nemalým podílem lidství, klobouk dolů.

MUDr. Igor Čech

Eště raz ďakujem za Vašu profesionalitu, odporučil by som Vás každému. Majte sa dobre a nech sa Vám darí – ak niečo bude eště okolo bytu, ozvite sa. (vyjádření ke službám Petra Podlešáka)

Soňa Novotná

O práci pana Petra Podlešáka mohu říci jen to nejlepší. Jeho práce je z profesionálního hlediska bezchybná a navíc jeho lidský přístup vytváří prostředí naprosté důvěry. Díky panu Podlešákovi se nám podařilo prodat náš dům hladce a bez problémů.

Jiří Slabý

Pan Podlešák se kvalitně a seriózně postaral o všechny náležitosti prodeje našeho bytu. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni a na jeho doporučení i získali vyšší cenu za prodanou nemovitost.

Soňa Novotná

Pane Podlešáku, opět moc děkuji za Vaši práci. Je to radost mít proces kupování nemovitosti v tak dobrých rukách.

Jiří Vlášek

Práce pana Podlešáka týkající se prodeje mého bytu, byla opravdu absolutně vynikající, rychlá a příjemná. Dělal jsem si před zadáním zprostředkování prodeje průzkum realitních kanceláří a REMAX byla všude hodnocena velmi dobře, ale to, co dokázal pan Podlešák, předčilo všechna má očekávání!

Břetislav Novotný a Estela Novotná

Patří Vám náš upřímný dík a považujeme za štěstí, že jsem narazila na internetu na zmínku o Vás a Vaší realitní kanceláři. Vy totiž berete Vaši práci jako poslání a ne jako zaměstnání. Šlechtí Vás Vaše upřímnost a poctivost vůči oběma stranám zúčastněných, ať se týká koupě nebo prodeje. V tom tkví Váš úspěch a spokojenost Vašich klientů. (vyjádření ke službám Petra Podlešáka)

Václav Šojdel

Pane Podlešáku, máte to hodně profesionálně zmáknuté, na rozdíl od hodně jiných lidí ve vašem sektoru, se kterými jsem se za poslední rok setkal.