Pronájem bytu 2+kk, 55 m2, Praha
K pronájmu nabízíme světlý a tichý byt 2+kk o užitné ploše 55 m², situovaný v 5. patře moderního bytového domu Avenium v Praze 7 – Holešovicích, se vstupy z ulic Na Maninách 20 a V Háji 15. Byt je k dispozici od 1. 5. 2026.
Byt je orientován na západ do klidného vnitrobloku. Díky vyššímu patru a francouzským oknům je velmi světlý. Zároveň ale poskytuje příjemné soukromí, protože protilehlý dům je ve větší vzdálenosti.
Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, předsíň a koupelna s toaletou. Kuchyň je vybavena elektrickou varnou deskou, troubou, myčkou a lednicí. Byt se jinak pronajímá jako nezařízený; nábytek na fotografiích není součástí pronájmu.
K bytu náleží menší komora na stejném patře. Nájemce může zároveň využívat upravenou soukromou zahradu ve vnitrobloku domu o rozloze cca 1 000 m². K bytu je případně možné pronajmout i parkovací stání v garáži domu.
Dům byl kolaudován v roce 2008 a je ve výborném stavu. Dům je vybaven výtahem a přístup do bytu je bezbariérový.
Lokalita nabízí v docházkové vzdálenosti plnou občanskou vybavenost, včetně supermarketu, restaurací, kaváren a fitness center, a zároveň výbornou dopravní dostupnost. Tramvajová zastávka Na Maninách je vzdálena cca 2 minuty chůze. Stanice metra Vltavská je dostupná přibližně za cca 4 minuty chůze na tramvajovou zastávku Tusarova a následně cca 5 minut tramvají. V bezprostředním okolí domu se nachází také menší Ladislavův park, vhodný pro procházku i odpočinek na břehu Vltavy.
Pronajímatel preferuje nájemce se zájmem o nájem v délce alespoň 1 roku.
V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.