Prodej domu, 163 m2, Mladoňovice

2 700 000 czk / za nemovitost
Včetně provize RK

Prodej rodinného domu, 163 m2, Mladoňovice

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem bývalé zemědělské usedlosti s obytným domem 3+1, která prošla částečně rekonstrukcí a ještě další bude potřeba. Tato nemovitost je ideálním místem pro ty, kdo hledají klidné bydlení v rodinném domě nebo chalupu s možností vlastního upravení a zároveň chtějí mít dostatek prostoru pro své koníčky či podnikání.

Hlavní rysy:
Tato nemovitost se nachází na pozemcích o celkové rozloze 1668 m2. Zastavěná plocha domu je 163 m2 na stavebním pozemku o výměře 427 m2.
Obytný dům 3+1, kde je počítáno se 2 koupelny, v současné době prochází rekonstrukcí, což vám umožňuje dokončit dům dle vlastních představ. Dům je částečně podsklepený a má prostorné podkroví.
Vedlejší stavby: K nemovitosti náleží další dvě stavby. První slouží jako prostorná garáž, ideální pro vaše vozidlo či dílnu. Druhá stavba, tradiční stodola, poskytuje obrovský potenciál pro využití jako sklad, pracovní prostor nebo pro realizaci vašich kreativních projektů. I zde je nutná rekonstrukce.
Na nádvoří se nachází studna.
Zahrady: K domu z boku přiléhá menší zahrada (221 m2), která je perfektní pro odpočinek a menší zahradničení. Za domem se rozkládá větší zahrada (1021 m2), přístupná skrze stodolu, kde na Vás čeká cca 20 vzrostlých, plodících stromů. Tato zahrada je ideálním místem pro pěstování vlastních plodin, relaxaci nebo hraní s dětmi.
Lokalita:
Nemovitost se nachází v klidné oblasti Jihomoravského kraje, obklopena přírodou a lesy, což přináší klid a soukromí daleko od městského ruchu, avšak s dobrým dopravním spojením do nejbližšího města. Naproti domu se nachází dětské hřiště.

Příležitost:
Tato nabídka je ideální pro kutily, zahradníky, nebo pro ty, kteří si chtějí svůj nový domov upravit přesně podle svých představ. Také nabízí vynikající potenciál pro investici do rekonstrukce a následného prodeje či pronájmu.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu a možnost ukázat Vám všechny kouzla tohoto jedinečného místa.
Číslo zakázky: 218-NP05683
Město: Mladoňovice
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 163 m2
Plocha pozemku: 427 m2
Zastavěná plocha: 163 m2
Plocha zahrady: 1241 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 16
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zuzana Weiserová

Weiserová Zuzana


 
Tel. na makléře:
+420 777 082 664

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.