Prodej domu, 95 m2, Vranov

6 450 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 95 m2, Vranov

Informace pro romantické duše: Posázaví, kraj plný lesů, kopců a údolí, rybníků a potoků, ideální na procházky nebo vyjížďky po Sázavské cyklostezce, krásně udržovaná obec Vranov a na jejím okraji starší dům s velkou zahradou, vlastní studnou a bohorovným klidem. V domě se svítí, v zimě topí, voda teče, i teplá. Ráno vás budí kohout, večer přes plot načuhují srnky. V rauši budou houbaři i rybáři: v obci jsou tři rybníky: Dolní, chovný Horní a Drhlavák. Dominantou obce je více než 1000 let starý Kostel sv. Václava, který při pohledu ze zahrady jakoby navazuje na dům.

Informace pro praktické osoby: po D1 autem 20 minut na JV kraj Prahy (Chodov, Šeberov, Háje), nájezd 2 km. V Praze všechno potřebné, doma večer najdu dům 3+1 se stodolou a garáží na spoustu aut, motorek a nářadí. Metry: dům 95, stodola 42, nahoře půda 150 k případné vestavbě mnoha dalších místností. Garáž 32 m2, může se hodit i velká zahrada, pozemek má celkem 1636 m2. Elektřina 220/380 V, topení na TP, obecní voda, jímka. Kostel v ceně není, stojí u sousedů.

Romantici i praktici, přijeďte se podívat, všechno ostatní (už nepodstatné) vám řeknu na místě. Udělejte si dost času (nejlépe o víkendu), budete ho potřebovat, protože ve Vranově i širokém okolí se vám bude líbit.
Číslo zakázky: 023-NP07500
Město: Vranov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 1636 m2
Zastavěná plocha: 190 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (32 m2)
Voda: Zdroj pro celý objekt, Studna
Odpad: Jímka
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Chadima

Chadima Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 605 220 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.