Prodej pozemku, 496 m2, Kostelec nad Černými lesy

3 790 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 496 m2, Kostelec nad Černými lesy

Pro zájemce o stavbu rodinného domu nabízíme velmi hezký, již zasíťovaný stavební pozemek pravidelného tvaru v krásné lokalitě Kostelce nad Černými lesy na Praze-východ s výbornou dostupností do Prahy. Praha 10, Kolovraty a Uhříněves jsou vzdálené cca 17 km. Z Uhříněvsi je výborné spojení vlakem na Hlavní nádraží Praha, za 20 minut dojedete vlakem do centra Prahy.

Nabízíme k prodeji nemovitost o celkové ploše 571 m2, ideálního tvaru. Hlavní stavební pozemek je 496 m2, před pozemkem je prostor pro vybudování příjezdu 38m2, za pozemkem ještě plocha 37m2.
Lokalita je velmi příjemná pro život, je zde veškerá občanská vybavenost, velmi hezká příroda, přírodní rezervace Voděradské bučiny na dosah.

Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji obce v sousedství rodinných domů, je přístupný z obecní asfaltové komunikace a je kompletně zasíťovaný.

Přímo na pozemku je kaplička ČEZ, máme připojení na vodovodní řad lokality, na pozemku je již instalována šachta, pozemek je připojen i na splaškovou kanalizaci obce. Velkým bonusem je zkolaudovaná vrtaná studna s pitnou vodou o hloubce 30 metrů a průměru 190mm v zadní části pozemku s ročním odběrem pro dům a zahradu až 327m3.
Veškeré doklady k sítím jsou k dispozici.

Vzhledem k tomu, že pozemek má veškeré dostupné sítě, ušetříte částky v řádech set tisíc korun a je zde i velká úspora časová, je možno stavbu začít realizovat co nejdříve.

Pozemek je oplocený, přístup je vraty od hlavní komunikace, ideálně ze severní strany, vrátka jsou i na jižní straně pozemku.

Pro zájemce o koupi a stavbu RD máme vydanou Územně plánovací informaci od stavebního úřadu v Říčanech přímo k pozemku, platnou do 4/2025.
Vzhledem k platné ÚPI a sítím je možno stavbu realizovat v kratším časovém úseku.

ÚPI k pozemku: bydlení městské individuální (BM), zastavěnost 35 %, možnost RD o 2.NP včetně využitého podkroví, zeleň na pozemku min.40 %.

Pozemek je k okamžitému prodeji bez omezení, na nemovitosti nevázne hypotéka.
Veškerý právní a administrativní servis je na klíč, neplatíte žádné další poplatky ani provizi RK.

V případě zájmu mne kontaktujte, poskytnu vám veškeré dostupné informace. Nemovitost je přístupná i k individuálním prohlídkám bez časového omezení. Nachází se v ulici Polní, p.č. 767/46, označení je na „kapličce“ na pozemku.
Číslo zakázky: 205-NP10156
Město: Kostelec nad Černými lesy
Celková plocha: 496 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jitka Šalounová

Šalounová Jitka


 
Tel. na makléře:
+420 602 202 451

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.