Prodej pozemku, 1642 m2, Lubná

2 950 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1642 m2, Lubná

Nabízíme k prodeji částečně zasíťovaný pozemek určený k výstavbě rodinného domu o výměře 1 642 m2. VIDEO: https://youtu.be/rv0ck4YxYfI

Parcela vznikla oddělením zahrady, je oddělená od okolí sousedními domy, tudíž se nachází v naprostém klidu. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný k severozápadu, v územním planu je k určený k individuální výstavbě. Povoleny jsou samostatné patrové rodinné domy vesnického typu s podkrovím.

Z inženýrských sítí vede kanalizace a vodovod přímo po okraji pozemku, stačí udělat přípojku. Elektřina a plyn jsou v příjezdové obecní komunikace, která je asfaltová.

Obec Lubná je velmi dobře fungující vesnice s výbornou dopravní dostupností do Rakovníka. Všechny autobusy, které pokračují ve směru k Plzni musí projet tudy, takže o spojení není nouze. A funguje tady i MHD. Ty 4 km se dají zvládnout za 7 minut autem, za 15 na kole, v krajním případě za hodinu pěšky. Pražáci jsou vzhledem k prodloužení dálnice až do Krušovic na Zličíně za 45 minut a v budoucnu to bude ještě kratší. Od konce března do října tady jede každý víkend a svátek "Rakovnický rychlík", který vyráží ráno z Wilsonova nádraží a přes Beroun a Rakovník dojede až do Kralovic. No a večer jede zase zpátky.

Z dostupné občanské vybavenosti a místních atrakcí vyjmenujme alespoň školku, školu, obecní knihovnu, kulturní dům s největším sálem na okrese, hasiče, rybáře, fotbalisty, nohejbalisty a další. Prostě pořád se tady něco děje.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.
Číslo zakázky: 023-NP07212
Město: Lubná
Celková plocha: 1642 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.