Ing. Lukáš Kcheler

Realitní makléř Lukáš Kcheler

Na realitním trhu pod křídly RE/MAXu se pohybuji již od roku 2007. Od této doby realizuji velké množství jednodušších i složitějších případů. Jednám s právníky, obchodníky, odhadci, hypotéčními a daňovými poradci, s pracovníky s finančních a katastrálních úřadů a dalšími profesemi, které jsou nedílnou součástí těchto transakcí. Každý případ přináší s sebou nové zkušenosti, nové poznatky, ale i potřebu se v tomto oboru vzdělávat.

Absolvoval jsem řadu školení a tréninků jako jsou programy společnosti RE/MAX, a to Succseed, Academy 1, 2 a 3, Sales power. V roce 2015 jsem získal titul certifikovaný makléř ISO 17024.

Mým cílem je poskytnout co nejlepší služby hlavně svým klientům. Nebráním se ale poskytnout radu i těm lidem, kteří se rozhodli svou situaci řešit zatím sami a nechávám potom na nich, jestli třeba někdy v budoucnu budou mít zájem mých služeb využít.

Nabízím Vám nezávaznou schůzku, kde probereme Vaší situaci a následně Vám na základě mých zkušeností navrhnu její řešení.

Telefon: +420 607 611 740

Web makléře: Bydlimevpraze.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Opakovaně skvělé služby. Perfektně organizované prohlídky a motivovaní klienti. Během pár dnů min. dvě nabídky od vážných zájemců.
Ing. Kcheler má zákaznicky orientovaný přístup, je profesionál ve svém oboru, pracuje rychle a bez chyb, respektuje požadavky zákazníka a dohodnuté obchodní podmínky. Je velmi vstřícný a obchodně orientovaný. Má velký přehled o trhu nemovitostí s velmi spolehlivým a seriozním přístupem ke svým obchodním partnerům a zákazníkům. Spolupracuji s Ing. Kchelerem již řadu let a jsem velmi spokojen s jeho službami.
Pokud pronajimate nemovitost, vrele doporucuji pana Lukase. Je samostatny, efektivni, jasne a rychle komunikuje. Trikrat jsem s nim spolupracovala a vzdy jsem byla spokojena s jeho sluzbami pri pronajimani bytu.
Pan Kcheler absolutní špička ve svém oboru.Jednaní,znalost a osobní lidský přístup.Příště budu kontaktovat pouze jeho.
js_loader
Waldemar Fibigr

Prodej mojí nemovitosti proběhl k plné spokojenosti. Seriózní a rychlé jednání, včetně právního servisu od pana Lukáše Kchelera.

Michaela Lišáková

Vzájemné spolupráci s realitním makléřem není co vytknout. Celý proces proběhl bez problémů a bez výhrad a já mu tímto ještě jednou děkuji. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Ivo Macharáček

Spolehlivost, vstřícnost, komunikativnost. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Stanislav Verner

Ing. Kcheler je velice spolehlivý a zákaznicky orientovaný, výborně se s ním spolupracuje.