Prodej domu, 105 m2, Doksy

8 490 000 czk / za nemovitost
vč. provize RK, právních služeb a advokátní úschovy

Prodej rodinného domu, 105 m2, Doksy

Exkluzivní nabídka kompletně vybaveného rodinného domu, který je situován uprostřed přírodních krás Máchova kraje, vybudovaného v jednoduchém a čistém stylu splňující nadstandardní nároky na moderní a kvalitní bydlení, vč. minimální energetické náročnosti na provoz. Součástí prodejní ceny je veškeré vybavení domu!!!
Dům byl využíván pár týdnů v roce, proto je jak nový. Atraktivnost nabídky umocňuje dostupnost Máchova jezera, na jehož hlavní pláž se dostanete během pár minut pěší chůzí.
Dům disponuje vstupní chodbou, třemi prostornými ložnicemi, obývacím pokojem s výstupem na terasu, jídelnou a kuchyňským koutem, který je vybaven kvalitními vestavnými spotřebiči. Dále je k dispozici koupelna s vanou, vč. sprchové zástěny, závěsná toaleta a samostatný záchod s umývadlem. V předsíni jsou instalovány sklopné schůdky, které umožňuji přístup na půdu, kterou je možné využít jako skladovací prostor.
Vytápění je zajištěno centrálními krbovými kamny s velmi vysokou účinností. Voda je čerpána z vlastní vrtané studny, odpad je řešen svodem do velkokapacitní jímky.
Na prostorném pozemku je k dispozici zastřešené parkovací stání a uzamykatelný prostor pro úschovu zahradního nářadí a kol.
Staré Splavy nabízí mimořádnou koncentraci možností volnočasových aktivit, které naleznete v areálu Máchova jezera, např. hřiště na nohejbal, volejbal, plážový volejba, jachting a mnoho dalších vodních atrakcí především pro ty nejmenší. K dispozici je také půjčovna lodiček a šlapadel. Dlouhá pláž je písčitá, s mírným vstupem do vody. Nedaleko pláže můžete vyzkoušet lanový park nebo minigolf. V zimě je oblíbené i zamrzlé jezero, které si užívá mnoho bruslařů, při větrných podmínkách můžete vyzkoušet i kitesurfing. V blízkosti Starých Splavů můžete také navštívit hrady Bezděz, Houska, Kokořín a Sloup.
V této oblasti našlo svůj druhý domov řada českých herců, režisérů, umělců a i sportovců.
Neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.
Děkuji a těším se na setkání s Vámi. :-)
Číslo zakázky: 205-NP08905
Město: Doksy
Ulice: Selská rokle
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 105 m2
Plocha pozemku: 1330 m2
Zastavěná plocha: 101 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vlastimil Raška

Raška Vlastimil


 
Tel. na makléře:
+420 733 691 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.