Prodej domu, 115 m2, Horka

9 890 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a úschovy kupní ceny

Prodej rodinného domu, 115 m2, Horka

Máte rádi výhledy do krajiny, na lesy? Oceníte blízkost rybníka nebo si rádi užíváte slunečných dnů na terase či zahradě domu?

Nabízím Vám ke koupi pasivní rodinný dům v obce Horka u Chrudimi, který leží na okraji této obce. Dřevostavba pasivního rodinného domu je jednopodlažní a nabízí svým majitelům komfort moderního bydlení s nízkými provozními náklady. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem systémem země/voda (zemní kolektory). Na zahradě je vrtaná studna a dům je na ní napojen, neboť voda je pitná. Současně je dům napojen na vodovodní řad. V obci je již vybudovaná splašková kanalizace a dům na ni bude napojen do konce tohoto května. V tuto chvíli je u domu jímka.

Větrání domu zajišťuje rekuperace. O bezpečnost se postará zabezpečovací zařízení. Velkoformátová okna směrem na východní a jižní stranu Vás spojují s okolní přírodou, slunečním svitem. A pokud by pro Vás bylo slunečního svitu a tepla moc, využijte venkovní elektricky ovládané žaluzie. Z obytných místností máte přístup na terasu domu, která je zhotovena z dřevoplastových prken.

Dům je postaven s dispozicí 3+kk, s velkou šatnou a prostornou technickou místností. V domě je velká koupelna s vanou, se sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je i samostatné WC. Přesná dispozice domu je v přiloženém půdorysu ve fotogalerii.

Na pozemku je postavena samostatná dvojgaráž (42 m2), na níž navazuje skladovací prostor (13,5 m2), případně možné využít jako dílnu. Ke stavbě garáže je přilepen přístřešek ještě na jedno osobní auto.

Zahrada je koncipována jako relaxační s velkým množstvím keřů a travin. Velkým plusem pobytu venku kolem domu je krásně řešená terasa. Určitě oceníte možnost zastínění markízou u vstupu z obývacího pokoje.

Součástí prodejní ceny je i vnitřní vybavení domu. Obložky a dveře jsou z masivu, stejně tak veškerý nábytek v obývacím pokoji, předsíni a koupelně.

V případě zájmu Vám pomůžeme se získáním financování. Pro více informací a prohlídku domu mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP06988
Město: Horka
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Zastavěná plocha: 149 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: A
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: podlahové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Melichar

Melichar Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 605 465 384

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.