Prodej domu, 348 m2, Hostěrádky-Rešov

9 990 000 czk / za nemovitost

Prodej vícegeneračního domu, 348 m2, Hostěrádky-Rešov

Nechte se pohltit vyjímečnou video prohlídkou této nemovitosti a prohlédněte si také připravený 3D scan nemovitosti právě pro vás.
Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám nabízím ke koupi ojedinělý dvougenerační rodinný dům v Hostěrádkách-Rešov o dispozici 9+2 a obytné výměře přes 265 m2. Nemovitost nabízí z uliční šíře suchý a čistý starší dům o dispozici 4+1 a výměře 115 m2 se samostatnou toaletou, komorou a koupelnou s velmi atraktivním potenciálem rozšířit bydlení o další patro. K této části byla přistavěna novostavba domu s dispozicí 5+1 a výměře 152 m2. Zde také naleznete velmi praktickou šatnu s komorou. Dále v přízemí naleznete dvě dílny, prostornou prádelnu, venkovní posezení, garáž o rozloze 38 m2 s dálkově ovládanými elektrickými vraty a další přístřešek pro vaše vozidlo o výměře 22 m2, pod který vás pustí další elektricky ovládaná brána. Nemovitost také nabízí slunný dvůr s terasou ve vnitrobloku a dále také slunný dvůr směrem do zahrady. Zde pak naleznete další zastřešené posezení, studnu, vydlážděnou plochu navazující na plochu pro uložení čehokoliv co vás napadne a uzavřený průchod na ulici. Také tu projdete do nové garáže o výměře 38 m2, kde se vejde nejen vozidlo, ale nespočet dalších důležitých věcí. Komfort bydlení vám zajistí kompletní přípojky na inženýrské sítě rozvedené po celé nemovitosti. Nic vám nebrání si užívat bezstarostný komfort domova plnými doušky. Nemovitost nabízí nespočet možností a hlavně soukromí. O dům a vše okolo je velmi dobře pečováno a nic nebrání k okamžitému nastěhování bez jakýchkoliv omezení. Žít zde, na tomto velmi klidném, ale dopravně dokonalém místě, je snem mnoha z nás. A to nejlepší na konec! Obrovská a udržovaná zahrada lze využít nejen k relaxu, ale také je možné využít jako obrovský potenciál k investici a postavit zde další rodinné bydlení a nebo ji velmi rychle prodat. Všechny inženýrské sítě jsou u pozemku a tak investice do stavebního pozemku budou takřka nulové.
Hledáte-li nemovitost, kde můžete spokojeně a ihned bydlet s vaší rodinou, nebo třeba část nemovitosti pronajmout, protože lze velmi snadno oddělit od další části, tak zcela určitě takovou jinde nenajdete. Rozloha nemovitost, potenciál využití, investice, nebo dál budovat?
Cokoliv si přejete, zde můžete realizovat…
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Zavolejte si o svoje prohlídku této jedinečné nemovistosti, kde vám zodpovím všechny vaše otázky.

Pavel Seidl
Váš rodinný realitní makléř
Číslo zakázky: 268-NP01666
Město: Hostěrádky-Rešov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 348 m2
Plocha pozemku: 1475 m2
Zastavěná plocha: 348 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Seidl

Seidl Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 777 534 536

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.