Prodej domu, 183 m2, Kamenný Újezd

9 800 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 319 m2, Kamenný Újezd

Nabízíme Vám ke koupi výjimečnou nemovitost po rozsáhlé rekonstrukci s nádhernou zahradou na okraji obce Opalice nedaleko Českých Budějovic.

Stavba venkovského typu bývalého hostince s uzavřeným zatravněných dvorem prošla citlivou rekonstrukcí. Hlavní obytná část je dispozičně řešena jako 3+1. Z předsíně je vstup do kuchyně s jídelnou. Dále do ložnice a přes chodbu do obývacího pokoje, koupelny s vanou a toaletou a do druhé ložnice. Z předsíně je dále vstup na prostornou půdu s možností dalšího využití a do sklepa s ideálním prostředím pro skladování vína.

V kuchyni zaujmou nová stylová kachlová kamna se sporákem. Kuchyň je vybavena moderními spotřebiči. Vytápění dále zajišťuje tepelné čerpadlo s rozvodem do radiátorů v každé místnosti a podlahové topení v kuchyni, jídelně a koupelně. V obývacím pokoji jsou krbová kamna a renovovaná dřevěná podlaha. Voda je čerpána ze dvou studen. Jedna s rozvodem do domu a druhá používaná na zálivku zahrady. Dům je napojen na elektro. K dispozici je vysokorychlostní internet.

Vjezd do dvora je skrze dřevěná vrata s možností parkování na kamenné zpevněné ploše pod střechou otevřené stodoly, na kterou navazuje vejminek a bývalé zemědělské části, které jsou připravené na dokončení dle představ nového majitele. Na vejminek navazuje kamenná zídka oddělující sousední parcelu. Zde je příprava na letní kuchyň a dále vstup na prostornou zahradu členěnou na užitkovou, klidovou a travnatou část. Zahrada je orientovaná k pastvinám končící lesem. Další možnost parkování je vedle domu na vlastním pozemku se vstupem přímo na zahradu.

Celková plocha pozemku činí 1828 m2, z čehož zastavěná plocha je 519 m2 a zahrada 1309 m2.

Pro více informací prosím kontaktujte přímo makléře zakázky.
Číslo zakázky: 085-NP09400
Město: Kamenný Újezd
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 183 m2
Plocha pozemku: 1828 m2
Zastavěná plocha: 519 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - elektrické, podlahové
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.