Prodej domu, 130 m2, Kaplice

5 550 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 130 m2, Kaplice

Nabízíme Vám novostavbu prostorného rodinného domu 4+kk v Kaplici, která se nachází cca 30 km od Českých Budějovic. Dům se nachází na pozemku o velikosti 468 m2 v krásné lokalitě Kaplice v nově zbudovaném ZTV s perfektní dopravní dostupností.

Jedná se o nízkoenergetický zděný bungalov o zastavěné ploše 130 m2, postavený z kvalitních materiálů. Při konstrukci domu byl kladen důraz na kvalitu, dlouhou životnost stavby a energetické úspory, což zahrnuje cihelné zdivo Porotherm s vnitřní izolací, kvalitní okna s trojsklem, podlahové vytápění a záruku na konstrukci.

Dům je na pozemku umístěn tak, aby měli obyvatelé dostatek slunce během celého dne a je dispozičně řešen jako 4kk s možností klientských změn. Součástí domu při předání jsou podlahové krytiny, obložky a dveře, které je možné vybrat v různém dekoru. Dům je kompletně oplocen a má vydlážděné chodníky se dvěma parkovacími místy, z nichž jedno je kryté. V základní variantě není zahrnuto pouze osázení zahrady, kuchyňská linka a osvětlovací tělesa.

Dům si můžete zarezervovat složením rezervačního poplatku a doplatit dle dohody. Na nemovitost Vám zajistíme vhodné financování a nabízíme možnost hypotečního úvěru v eurech se zvýhodněným ročním úrokem cca 3%.
Číslo zakázky: 085-NP09463
Město: Kaplice
Ulice: Polní
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 468 m2
Zastavěná plocha: 132 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.