Prodej domu, 158 m2, Klučov

7 950 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje veškerý právní servis, advokátní úschovu i provizi realitní kanceláře.

Prodej rodinného domu, 158.6 m2, Klučov

Bydlení s výhledem do zeleně, klid a taky dobré spojení do Prahy?
Přidejte do svých požadavků ještě nízké provozní náklady, dostatek světla,... a budete se blížit tomu, co vám bude dopřáno v domě pod klučovským vinohradem.

Moderní rodinný dům o plánované dispozici 4+kk, který bude předáván ve stavu shell & core, ve svém návrhu snoubí krásu i účelnost.
Kombinací přírodních materiálů, moderních technologií a úžasné lokality získáte tu pravou harmonii, kterou si spojíte se slovem "domov".

Stavba se zahradou propojenou vizuálně s okolní zelení bude svěle sloužit jak rodinám s dětmi, tak i lidem, kteří chtějí opustit ruch velkoměsta, ovšem ne s ním úplně ztratit kontakt.
Dvě obytná podlaží skýtají prostor pro společenský život a ubytování případných návštěv (v 1. NP), tak i soukromí pro domácí (v 2. NP). Nadprůměrně vysokýmé stropy, s přiznanými trámy přímo svádí k využití pro další užitnou či spací plochu na galerii.

Součástí standardu shell & core jsou základní deska a vnější i příčkové zdivo, betonové pohledové schodiště, střecha se zatepleným podhledem, připojení na sítě a rozvody vody, kanalizace a elektřiny, zateplení podlahy a rozvody topení, rozvody klimatizace, vnější oplocení pozemku.

V případě zájmu kupujících lze za příplatek domluvit i vyšší dostavěnost až do plného dokončení..

Fotografie pocházejí ze sousedního, již stojícího domu, jsou uvedeny též vizualizace navrženého budoucího stavu. Prodávaná nemovitost bude k dispozici na přelomu roku 2022/2023.

Z Klučova je samozřejmě perfektní spojení na Prahu jak autem po D11, na niž je nájezd pár km od domu. Přímo v Klučově také nasednete i na vlak, který vás ve špičce 4x do hodiny dopraví do centra hlavního města.
V obci najdete základní občanskou vybavenost, ale také vinařství s rozsáhlými sklepy. Kompletní nabídku služeb najdete v Českém Brodě vzdáleném 3,5 km (1 vlaková zastávka směrem na Prahu).

Zavolejte, rádi vám sdělíme další informace a vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!

Spolupráce s dalšími realitními makléři je vítána a podporována.
Číslo zakázky: 205-NP08461
Město: Klučov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 158 m2
Plocha pozemku: 382 m2
Zastavěná plocha: 96 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.