Prodej domu, 308 m2, Litoměřice

10 700 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 308 m2, Litoměřice

OČEKÁVANÝ PRODEJ/OPCE/DO JEDNÁNÍ O PRODEJI LZE VSTOUPIT. Na začátku 30.let 20.st. byla zahájena zástavba ulice Mrázova. Podél severní hranice nyní stojí řadová zástavba rodinných domů začínající od křižovatky ulic Stránského po křižovatku ulice Michalská. Na první pohled dvoupodlažní domy s podkrovím ukrývají další plnohodnotné poschodí v suterénu domu. Jedná se tedy povětšinou o čtyřpodlažní domy - suterén, přízemí, patro a podkroví. Jednou z velkých výhod zástavby v této části ulice Mrázova jsou pozemky v zadním traktu z každého domu. Podobný dům tvořící součást bloku domů, nemá možnost vjezdu na pozemek. Zde je tomu jinak. Pozemky jsou dostupné pro osobní vozy a to z ulice Družstevní a proto je vhodné uvést, že na těchto pozemcích lze parkovat. Dům, který vám nabízím skýtá dvě plnohodnotné bytové jednotky 2+1. V suterénu domu dále bytová jednotka 1+1 osazena kuchyňskou linkou, samostatnou toaletou a sprchovým koutem. V podkroví se nachází bytová jednotka 1+1 nyní bez sociálního zázemí, která je v přípravě. Veškerou fotodokumentaci můžete shlédnou na stránkách re-max.cz včetně půdorysů jednotlivých poschodí.
Suterén - 63 m2 prostoru rozděleného na byt 1+1 o 25 m2, chodby se schodištěm o 8 m2, vstupem na zahradu a navíc dvě místnosti 17 m2 a 13 m2. Ty lze přestavět na obytné místnosti, propojit se stávajícím obytným prostorem a získat tak například byt 2+1/3+kk s možností vysunuté terasy do zahrady.
Přízemí - 73 m2 včetně chodby a schodiště. Zde je plnohodnotná jednotka 2+1 s koupelnou o celkové obytné ploše 56 m2.
1.Patro - 73 m2 včetně chodby a schodiště. Zde je plnohodnotná jednotka 2+1 s koupelnou o celkové obytné ploše 61 m2.
Podkroví - 70 m2 včetně chodby, schodiště a vedlejších prostor. Zde se nachází jednotka 1+1 s přípravou na 3+kk. Tuto přípravu představují dovedené sítě - odpad, voda aj.
Byty mají samostatné vstupy z hlavní chodby domu. Lze tedy hovořit o bytovém domě, který je však nyní veden jako dům rodinný. Dům je osazen přípojkou elektřiny, vodovodního řádu a kanalizace. Stávající majitel nechal opravit střechu - nová krytina, zateplení, nové laťování. Dále vyměnil elektroinstalaci, rozvody vody, rozvody topení a upravil zdroje vytápění. Stávající způsob vytápění je elektrickým kotlem v kombinaci s tepelným čerpadlem. Zdrojem teplé vody je elektrický bojler. V domě jsou původní komínové šachty, které nejsou využívány. Do ulice Mrázova je dům osazen plastovými okny, v zadním traktu opravená dvoukřídlá dřevěná okna. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu bez známek vlhkosti či statického narušení.
V zadní traktu domu je automobilem přístupná zahrada o výměře 221 m2. Zahrada je rovinatá, částečně zatravněná, u domu vybetonovaný dvorek s letním domkem osazeným vodovodním kohoutkem a elektřinou.
V souhrnu se jedná o jedinečnou nabídku rodinného domu se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami s možností parkování na vlastním pozemku a to jen 10 min od centra města. Dům má má velmi příjemnou atmosféru je čistý, udržovaný.
Číslo zakázky: 239-NP01212
Město: Litoměřice
Ulice: Mrázova
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 308 m2
Plocha pozemku: 362 m2
Zastavěná plocha: 141 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon
Topení: Lokální - elektrické, Jiné
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.