Prodej domu, 218 m2, Nečín

7 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 218 m2, Nečín

Nabízíme velmi prostorný třípodlažní dům, který díky své dispozici nabízí širokou škálu možného využití – od vícegeneračního bydlení až ke komerčnímu využití buď jako sídlo firmy nebo na pronájem několika bytů.
Nemovitost se nachází v klidné obci Nečín, stranou od ruchu velkoměsta avšak jen kousek od Dobříše a nájezdu na dálnici na Prahy.
V současnosti a dokonce již od roku 1981 je budova užívána jako administrativní (kanceláře vedení zemědělského družstva). Nemovitost se nachází v klidné obci Nečín, stranou od ruchu velkoměsta avšak jen kousek od Dobříše a nájezdu na dálnici na Prah
Dům je zděný a velmi zajímavě navržen, v každém patře 3 +1 je koupelna a samostatná toaleta , komora.
Lze tak jednoduše v každém patře vybudovat byt 3+1.
V nejnižším, částečně zapuštěném podlaží je kotelna a bývalá prádelna. Základy i zapuštěné sklepní zdivo jsou izolovány proti zemní vlhkosti, zdivo je cihelné o síle 45 cm.
Schody jsou dřevěné s postupnicemi, okna špaletová, podlahy obytných místností jsou parketové, dlažby keramické. Vytápění je ústřední teplovodním kotlem na tuhá paliva, elektroinstalace světelná i třífázová, bleskovod je osazen. Je proveden rozvod studené i teplé vody, zdrojem teplé vody je elektrický boiler. Veškeré odpadní vody jsou svedeny do septiku, dům má kopanou studnu. Obecní vodovod i kanalizace jsou v těsné blízkosti a lze se na ně napojit.
Za zahradou se již otevírá ničím nerušený výhled do okolní krajiny. Velmi zajímavá nemovitost s velkým potenciálem pro širokou škálu využití.

V místě veškerá občanská vybavenost: základní škola, školka, restaurace, dvě prodejny potravin, řeznictví, pošta, praktický lékař.

Dům jistě osloví milovníky přírody, koupání, houbaření, rybaření, cyklistiky i všechny ty, kteří si přijedou jen odpočinout od ruchu velkoměsta.
V obci Hříměždice, která se nachází jen pár kilometrů od obce Nečín se nachází vyhlášený žulový lom, kde se koná každoroční akce "HIGHJUMP".

Praha je vzdálená 40 minut, Příbram 15 minut a Dobříš 15 minut.

Doporučuji prohlídku!
Číslo zakázky: 218-NP04559
Město: Nečín
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 218 m2
Plocha pozemku: 1211 m2
Zastavěná plocha: 218 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ladislava Soukupová

Soukupová Ladislava


 
Tel. na makléře:
+420 776 221 440

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.