Prodej domu, 205 m2, Praha 10 - Křeslice

23 990 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej rodinného domu, 205 m2, Praha

Ke koupi nabízím prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 v ulici K Fantovu mlýnu, Praha 10 Křeslice.

Pražská čtvrť Křeslice je vyhledávanou lokalitou k bydlení, a to především pro svůj téměř až venkovský ráz. Nenajdete zde jiné stavby než rodinné domy, které jsou navíc obklopeny krásnou přírodou. A to vše s pohodlnou dopravní dostupností do centra Prahy, ať už autem nebo s využitím hromadné dopravy.

Dům, který vám nabízím ke koupi, byl postaven v roce 2007. Má vše, co od rodinného domu můžete chtít. Jsou v něm čtyři ložnice, z toho jedna v přízemí. To je důležité, pokud myslíte na stáří nebo chcete mít pracovnu či pokoj pro hosty oddělené od horního soukromého patra. V přízemí i v patře najdete koupelnu s toaletou. Tu v přízemí budete mít rádi, pokud preferujete sprchový kout. Do koupelny v patře se budou těšit příznivci vany, ze které je navíc krásný výhled do krajiny před domem.

Obývací pokoj s navazující zimní zahradou nabízí nádherný výhled na udržovanou zahradu. V zimních měsících zřejmě zůstanete uvnitř a budete si užívat tepla rodinného krbu. Zahřát se můžete také v sauně, která je umístěna v zimní zahradě a je součástí prodeje. Pokud si troufnete, můžete ze sauny vyběhnout ven a zchladit se v koupacím zahradním jezírku. Když už budete venku, můžete spatřit diskrétní kryté posezení s letní kuchyní. To využijete hlavně v teplejších měsících, kdy tu budete rádi trávit společné chvíle s rodinou či přáteli.

Milovníci vaření ocení prostornou kuchyň, která je propojená s obývacím pokojem. Pokud jste příznivci oddělených samostatných kuchyní, dispozice to snadno umožňuje. Potraviny můžete pohodlně uskladnit v prostorném sklepě. Podsklepení domu je velkým benefitem, který se u novějších domů již tak často nevidí.

Bydlení v rodinném domě by sebou mělo nést také pohodlné parkování. Ideálně v garáži. Tu zde samozřejmě najdete a navíc garáž nabízí prostorné podkroví s praktickými úložnými prostory. Druhé auto zaparkujete na kryté parkovací stání. A když přijede návštěva, před domem na ulici je dostatek místa.

Technické informace:
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, alternativou je krb v obývacím pokoji. Podlahová plocha domu je 205 m2, plocha pozemku je 856 m2. Vstup do domu je orientován na severo-západ, zahrada na jiho-východ. Na pozemku je soustava retenčních nádrží pro sběr dešťové vody s instalovaným čerpadlem pro zalévání užitkovou vodou. V přízemí domu jsou na oknech instalovány venkovní rolety. Samozřejmostí je elektronický zabezpečovací systém.

Přijeďte se na dům podívat osobně. Velmi rád Vás nemovitostí provedu a představím Vám blíže i okolní prostředí. Uvidíte, že si to tu zamilujete.

Koupi lze samozřejmě financovat hypotečním úvěrem. Možnosti na aktuálním trhu Vám rád představí náš zkušený hypoteční poradce.

Těším se na viděnou na prohlídce!
Číslo zakázky: 205-NP08638
Město: Praha 10 - Křeslice
Ulice: K Fantovu mlýnu
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 205 m2
Plocha pozemku: 856 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano (30 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (5 m2)
Lodžie: Ne
Sklep: 20
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Březina

Březina Martin


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 404

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.