Prodej domu, 1000 m2, Praha 7 - Troja

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 1000 m2, Praha

Výjimečná příležitost k investici, která se neopakuje často. Prodej architektonického skvostu v pražské Troji.

Honosná, majestátní, luxusní. Vila Troja je zasazena do zelených svahů vysoko nad Trojským zámkem a čerpá energii z košaté historie místa, překrásné přírody i fascinujících výhledů do okolí. Panorama Prahy a Stromovku zde budete mít jako na dlani. Díky svém reprezentativnímu vyznění může být ideálním sídlem zahraniční ambasády, známé společnosti, či domovem pro ty, kdo míří vysoko.

Pražská Troja byla vyhledávanou rezidenční lokalitou už během první republiky. Nádhernou architekturu prvorepublikových vil jezdí do této pražské čtvrti obdivovat turisté nejen z Čech, ale z celého světa.

Dům (1 000 m2) je unikátní svým prostorovým řešením. Harmonicky propojuje vnitřek domu s okolní přírodou pomocí rozlehlých teras lemujících dům. Prosklené fasády propouští do interiéru sluneční paprsky a vše působí optimistickým dojmem v jakémkoliv období. Při zachování původní atmosféry si můžete vychutnávat výdobytky moderní doby. Tichý výtah, zabezpečovací systém nebo vyhřívanou příjezdovou cestu. Parkovat lze na 10 parkovacích místech či ve 2 garážích.

Celý dům je citlivě navržen tak, aby šla snadno oddělit privátní část od veřejné. Všechny pokoje mají útulné vyznění, a to i díky vyhřívaným podlahám a na míru vyrobenému nábytku. Vše ladí v harmonický celek a ihned si tu budete připadat jako doma. Relaxovat můžete v privátním wellness, které je vybaveno bazénem s protiproudem, saunou, párou, jacuzzi či fitness. K domu náleží impozantní zahrada s ovocnými stromy, ořešáky a keři vinné révy.
Číslo zakázky: 020-NP06679
Město: Praha 7 - Troja
Ulice: Pod Havránkou
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 1000 m2
Plocha pozemku: 9873 m2
Zastavěná plocha: 761 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ano
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.