Prodej domu, 600 m2, Rokytnice v Orlických horách

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 600 m2, Rokytnice v Orlických horách

Nabízím vám exkluzivní prodej výjimečné nemovitosti. Rodinný dům s pekárnou. Celková podlahová plocha 600 m2. Pekárna včetně veškerých podpůrných prostor se nachází v přízemí. V patře je k dispozici byt 5 + 1 se dvěma koupelnami s možností úpravy na 7+1. Nemovitost skýtá širokou škálu využití.
1) Pro nadšence, kteří by chtěli oživit značku Rokytnického pečiva je zde možnost zprovoznit pekárnu. Dle vyjádření místního odborníka je možno tak učinit do jednoho měsíce. Výhodou je, že byt ve 2. nadzemním podlaží je možno okamžitě bez jakýchkoliv úprav používat. Majitel vlastní ještě další dům na náměstí, kde je v současné době prodejna potravin a uvítal by zde prodej pečiva s unikátní recepturou, o kterou je ochoten se podělit.
2) Další možností je zrekonstruovat přízemí na restaurační prostory a patro na pokoje/apartmány a využití nemovitosti k rekreačním účelům. V okolí je spousta možností využití volného času, jak na turistiku v letním období, tak i na lyžařské vyžití v zimních měsících – lyžařská střediska Říčky, Deštná nebo přímo v Rokytnici.
3) V neposlední řadě je možno využít nemovitost přímo k bydlení a v průběhu času si promyslet využití současných výrobních prostor v přízemí – buď k rozšíření bydlení a nebo k podnikání,
Jak je zmíněno v průvodním videu, tato jedinečná nemovitost má za sebou velmi zajímavou minulost a je jen na vás, jakou jí vtisknete budoucnost.
Číslo zakázky: 059-NP06421
Město: Rokytnice v Orlických horách
Ulice: J. V. Sládka
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 600 m2
Plocha pozemku: 304 m2
Zastavěná plocha: 304 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gajda

Gajda Milan


 
Tel. na makléře:
+420 606 641 304

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.