Pronájem domu, 120 m2, Poříčí nad Sázavou

25 000 czk / za měsíc

Prodej rodinného domu, 120 m2, Poříčí nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní novostavbu bytových jednotek v Poříčí nad Sázavou, v ulici V Uličkách, v okrajové části obce Poříčí nad Sázavou.

Bytové jednotky jsou třípodlažní (5+kk), dispozičně vhodně řešeny i pro soužití dvou generací, tedy s oddělitelným přízemím (1+kk a 4+kk). Celková užitná plocha je 120 m2 bez výměry balkonu, která činí 6,8 m2. Při rozdělení na dvougenerační byty mají pak jednotky 1+kk v přízemí 44 m2, byty 4+kk v druhém NP a podkroví celkem 76 m2.

Jedná se o novostavbu bytového domu, kolaudovanou v 11/2022. Bytový dům má 5 identických bytových jednotek, každá s balkonem, vlastní zahrádkou (od 35 do 53 m2), s vlastní venkovní komorou a 2x parkovacím stáním. Vybavené jsou dvěma vestavěnými skříněmi a jednou kuchyňskou linkou (aktuálně v procesu realizace). Dům je napojen na vodovodní řad a kanalizaci. Bytové jednotky, z nichž jsou 3 aktuálně pronajaty, jsou určené výhradně pro dlouhodobý pronájem.

Vytápění bytových jednotek je řešeno elektrokotlem, rozvody tepla teplovodním podlahovým topením. Střecha bytového domu je osaditelná fotovoltaickými panely, jsou připravené svody do místnosti, ve které se předpokládají akumulační baterie. Instalace fotovoltaiky je na individuální domluvě majitele nemovistosti s nájemníkem. Celkově je dům energeticky přívětivý, ve třídě "B".

Pro bližší informace o projektu, prosím, kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 024-NP05740
Město: Poříčí nad Sázavou
Ulice: V Uličkách
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 98 m2
Zastavěná plocha: 45 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Maryla Štarhová

Štarhová Maryla


 
Tel. na makléře:
+420 739 548 633

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.