Prodej pozemku, 1190 m2, Čimelice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 1190 m2, Čimelice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu, pozemek p. č. 983/1 o výměře 1 190 m2 přímo v obci Čimelice. Rovinatý, oplocený pozemek pravidelného obdélníkového tvaru (cca 24 x 49 m). Veškeré sítě na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn, optický kabel-internet). Vlastní kaplička na připojení k el. síti je ve výstavbě, zhotovitel EGD/EON - jistič 25 A s možností navýšení. Povolen a zaměřen vjezd na pozemek z místní komunikace. Na pozemku vzrostlé, převážně ovocné stromy. V obci veškerá občanská vybavenost, školka a škola a lékař v bezprostřední blízkosti pozemku. Vhodné pro rodinu s malými dětmi.

V okolí obce Čimelice již probíhají stavební práce na plánovaném obchvatu dálnice D4, který bude dokončen v roce 2024, takže klidné bydlení v obci je do budoucna zaručeno. Kromě vlaku a autobusu bude mít obec dálniční spojení s nedalekým Pískem, Příbramí a Prahou.

Nedaleko zámek Orlík a hrad Zvíkov. V obci je zámek Čimelice s parkem, v okolí jsou lesy a rybníky, říčka Skalice. Prohlídky dle dohody. Volné ihned.
Číslo zakázky: 085-NP09611
Město: Čimelice
Celková plocha: 1190 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Václav Turek

Turek Václav


 
Tel. na makléře:
+420 725 590 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.