Prodej pozemku, 3676 m2, Děčín

2 250 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a poradenství s financováním koupě

Prodej pozemku pro bydlení, 3676 m2, Děčín

Nabízíme ke koupi pozemek pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů v zajímavé lokalitě Děčín – Folknáře. Pozemek je jen velmi mírně svažitý, má výměru 3676 m2. Z jeho části je pěkný výhled na město Děčín, Pastýřskou stěnu a Děčínský Sněžník. Přestože pozemek je v platném územním plánu města Děčín uveden k zastavění, podmínkou realizace stavby je zasíťování lokality. Toto bylo zohledněno v ceně pozemku. Jde o dobrou investiční příležitost.

Pozemek se nachází na slunném místě s jihozápadní orientací. Lukrativní a klidné místo se zástavbou rodinných domů v okolí a blízkostí k přírodě i do města. Pozemek leží nad inverzní čarou.
Přístup: po asfaltové silnici spojující centrum Děčína a městskou část Folknáře.

Územní plán: v platném územním plánu města Děčín jde o oblast označenou 1Z-3 určenou k zastavění rodinnými domy o dvou podlažích s využitelným podkrovím, dvojdomky a řadovými domy s obytnou zahradou. Územní plán nabízí i další možnosti, například budování zahrádkářských osad, aj.

Sítě: Pozemek není zasíťovaný. Vzhledem k zařazení mezi stavební pozemky v územním plánu města Děčín je k pozemku možné přivést elektřinu. Přes pozemek vede přivaděč vody napojený na blízký vodojem (ochranné pásmo, vizte fotografie v inzerci). Přesto je možné umístit na pozemek dva rodinné domy (návrh možné polohy domů najdete ve fotogalerii).Podle správce vodovodů však není možné z kapacitních důvodů připojit pozemek k odběru vody z vodojemu umístěného v lokalitě, bylo by potřeba navýšit jeho kapacitu.

Možnosti: Pozemek je možné využít celý, případně rozdělit na dva pozemky a ponechat si jeden pro stavbu domu. Návrh rozdělení na dva pozemky s možností umístění dvou domů při dodržení ochranných pásem je ve fotogalerii.

Více informací u makléře nabídky.

V případě zájmu o více informací či prohlídku kontaktujte makléře nabídky. Nabízíme též zdarma poradenství s financováním koupě.
Číslo zakázky: 024-NP05696
Město: Děčín
Celková plocha: 3676 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.