Prodej pozemku, 867 m2, Evaň

2 350 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a vyřízení hypotéky

Prodej pozemku pro bydlení, 867 m2, Evaň

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 867 m2 nacházející se v obci Evaň, nedaleko Libochovic. Pozemek je mírně svažitý (5,7%) k jižní straně a je určen územním plánem obce k výstavbě rodinného domu (plochy smíšené obytné venkovské).

Pozemek tvoří dvě parcely, jedna o výměře 800 m2, kterou je možno oplotit, a druhá o výměře 67 m2, která zasahuje do příjezdové cesty. Je možné ji využívat např. jako parkovací stání, ale není možné ji oplotit kvůli šíři komunikace. Celková zastavěná plocha rodinného domu může být 200 m2, dům musí mít sedlovou střechu a maximálně jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví.

Na pozemku je připravena přípojka elektřiny s kapacitou 3x25V a vybudována přípojka vody. Připojení na kanalizační přípojku není v tuto chvíli možné, nový majitel si bude muset zřídit ČOV. Parcela je situována na okraji obce navazující na stávající zástavbu a spadá do přírodního parku Dolní Poohří, avšak se nejedná o tzv. zvláštně chráněné území.

Obec Evaň leží 2 km jihozápadně od Libochovic v okrese Litoměřice a nachází se téměř na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje. Dopravní dostupnost do Loun, Roudnice nad Labem i Lovosic či Litoměřic je okolo 25 minut, do Prahy potom 60 minut. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Libochovicích (škola, školka, potraviny, lékař, pošta). V případě více informací nebo zájmu o prohlídku kontaktujte makléře, cena je k jednání.
Číslo zakázky: 023-NP06953
Město: Evaň
Celková plocha: 867 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Břicháčková

Břicháčková Pavla


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.