Prodej pozemku, 644 m2, Jemníky

3 390 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního a hypotéčního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 644 m2, Jemníky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek o velikosti 644 m2 v obci  Jemníky. Na pozemku se aktuálně nachází částečně podsklepený rodinný dům, který je možné přestavět, případně odstranit a postavit dům zcela nový.

Obec Jemníky leží pár set metrů od sjezdu z rychlostní silnice D7. Autem cesta do Prahy (letiště Václava Havla) trvá cca 12 minut, do centra města Slaný cca 8 minut a do centra města Kladna cca 8 minut.

V roce 2021 byla v domě započata rekonstrukce. Dům má novou střešní krytinu a krovy, vyzděné štíty, plastová okna. Částečně jsou nové rozvody elektřiny. V předchozích letech byla u domu postavena nová garáž se stavebně odděleným prostorem, který navazuje na garáž. Garáž s domem jsou stavebně propojeny, je tedy možné zajet vozem do garáže a projít až do domu.

Současný majitel měl záměr zrekonstruovat dům na dispozici 5+1 s velkorysou terasou. Informace ohledně záměru rekonstrukce, s možností nahlédnutí do projektové dokumentace, budou sděleny na prohlídce. Ve foto prezentaci naleznete vizualizaci finální podoby domu po plánované rekonstrukci a dispozice stávajícího stavu.

Nový majitel se může rozhodnout pokračovat v již započaté rekonstrukci, nebo stávající stavbu odstranit a postavit tak dům zcela nový, dle svých představ.

Zahrada, která náleží k domu je svažitá s jižní orientací, dělená do teras. Díky umístění domu je zde krásný výhled do krajiny. Jsou zde dva vzrostlé stromy, jinak je zahrada neosázená a skýtá mnohé možnosti budoucího využití, buď k pěstování ovoce a
zeleniny nebo okrasných rostlin a dřevin.

Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu, dále je zde plynová přípojka zatím neosazená plynoměrem. Odpady nutné řešit svedením do jímky nebo DČOV.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v královském městě Slaný. Zastávka autobusu pár desítek metrů od domu, do Slaného je spojení z této stanice zajištěno každých 30 minut. Do 10 minut jízdy autobusem jste v centru města Slaný.

Pro rezidenty obec vybudovala přes komunikaci nové prostory pro parkování, není tedy problém zde zaparkovat i více automobilů.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07251
Město: Jemníky
Celková plocha: 644 m2
Zastavěná plocha: 192 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.