Prodej pozemku, 1598 m2, Krásný Dvůr

2 237 000 czk / za nemovitost
Včetně kompletního realitního a právního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 1598 m2, Krásný Dvůr

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemky určené k výstavbě rodinných domů o celkové výměře 1598 m2 v obci Krásný Dvůr, části obce Chotěbudice.

Pozemek p.č. 2229 o výměře 805 m2 byl se souhlasem majitele pozemku upraven pozemkovým úřadem na vhodnější tvar. V současnosti probíhá zápis této změny v KN, situační nákres změny je přiložen ve fotodokumentaci nabídky. K dispozici je kompletní projektová dokumentace na výstavbu RD o dvou bytových jednotkách, 4+1 a 1+kk, která byla v minulosti plánována na tomto pozemku.

Na pozemku p.č. 870 a o výměře 689 m2 stojí rodinný dům s číslem popisným o dispozici 2+1 a zastavěnou plochou 85 m2. Dům je v původním stavu. Sestává z dřevěné předsíně, místnosti s kamny na tuhá paliva, pokoje s orientací oken na východní a jižní stranu a dále z místnosti, která po stavebních úpravách může tvořit další obytnou část domu. Na dům je napojen původní dřevník. Samotný dům je určen ke kompletní rekonstrukci či ke zbourání. Rozvodná skříň včetně přívodu elektřiny k domu jsou nové, rozvody elektřiny v domě původní. Studna kopaná s dostatkem vody, dům bez rozvodů vody, tepla a odpadů, za domem suché WC.

Pozemek p.č. 869/2 o výměře 104 m2 je společně s pozemkem p.č. 870 oplocen a oba spolu tvoří nedílnou část.

Dle dostupných informací bude v obci během r.2025/2026 realizována výstavba obecního vodovodu.

V případě zájmu je možno též koupit samostatně pozemek p.č. 2229 či pozemky p.č. 870 a 869/2. Cena jednotlivých pozemků při samostatném prodeji by byla v tomto případě předmětem následné dohody s majitelem. Cena za koupi všech pozemků dohromady je cenou zvýhodněnou.

Samotná obec Chotěbudice je malou vískou nacházející se v okrese Louny. Jedná se o velmi malou a skutečně poklidnou obec. V roce 2011 zde bylo evidováno 19 rodinných domů. V obci se nachází autobusová zastávka, historický objekt Zámecký dvůr, vodní nádrž. Částečná občanská vybavenost je ve 3 km vzdáleném Krásném Dvoře včetně školky a základní školy, kompletní občanská vybavenost potom v 9 km vzdálených Podbořanech. Barokní zámek Krásný Dvůr se může chlubit unikátním krajinářským zámeckým parkem, nejstarším parkem tohoto typu v ČR. V létě je možno využít ke koupání místní koupaliště nebo v 6 km vzdálené obci Buškovice bývalý zatopený kaolínový lom s průzračnou vodou.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte prosím makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07576
Město: Krásný Dvůr
Celková plocha: 1598 m2
Zastavěná plocha: 85 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Průchová

Průchová Martina


 
Tel. na makléře:
+420 777 052 336

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.