Prodej pozemku, 1226 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

15 500 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje veškeré právní služby, vyřízení hypotečního úvěru a provizi RK.

Prodej pozemku pro bydlení, 1226 m2, Praha

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pozemek pro bydlení v pražské části Újezd nad Lesy.
Pozemek má pravidelný tvar (32m x 37m) s celkovou výměrou 1226 m2, je rovinatý a má ideální polohu. Přístup na pozemek je ze severní strany.

Na pozemku se nachází stavba rodinného domu, která je určena k demolici nebo rozsáhlé rekonstrukci. Všechny inženýrské sítě jsou přivedeny na pozemek. Pozemek není zatížen zástavním právem ani věcným břemenem. Dle územního plánu se jedná o čistě obytné území.
Hlavní využití:
Plochy pro bydlení.

Přípustné využití:
Byty v nebytových domech.
Mimoškolní zařízení pro děti a mládež, mateřské školy, ambulantní zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb.
Drobné vodní plochy, zeleň, cyklistické stezky, pěší komunikace a prostory, komunikace vozidlové, plošná zařízení technické infrastruktury v nezbytně nutném rozsahu a liniová vedení technické infrastruktury.
Podmíněně přípustné využití:
Pro uspokojení potřeb souvisejících s hlavním a přípustným využitím lze umístit: zařízení pro neorganizovaný sport, obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 300 m2, parkovací a odstavné plochy, garáže pro osobní automobily.
Dále lze umístit:
Lůžková zdravotnická zařízení, církevní zařízení, malá ubytovací zařízení, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, administrativu a veterinární zařízení v rámci staveb pro bydlení při zachování dominantního podílu bydlení, ambasády, sportovní zařízení, zařízení veřejného stravování, nerušící služby místního významu; stavby, zařízení a plochy pro provoz Pražské integrované dopravy (dále jen PID); zahradnictví, doplňkové stavby pro chovatelství a pěstitelské činnosti, sběrny surovin.

Občanská vybavenost a obchody jsou vzdáleny v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka je pět minut chůzí, na Černém Mostě budete za 30 minut. Na cestu do práce můžete využít i vlak z nádraží Klánovice, kam se dostanete autobusem za 11 minut a vlakem jízda do centra Prahy trvá 20 minut.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací nebo domluvení si prohlídky. Ráda Vám tuto nemovitost s velkým potenciálem ukážu na živo.
Číslo zakázky: 205-NP09040
Město: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Ulice: Klešická
Celková plocha: 1226 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ivana Hilton

Hilton Ivana


 
Tel. na makléře:
+420 777 448 880

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.