Prodej pozemku, 1001 m2, Vlasatice

4 799 000 czk / za nemovitost
Cena na vyžádání, bude včetně právního servisu. Provizi naší RK nehradíte.

Prodej pozemku pro bydlení, 1001 m2, Vlasatice

Chcete si postavit vlastní dům a hledáte stavební místo? Potřebujete velký prostor pro realizaci představy Vašeho nového domova? A nebo plánujete výstavbu dvojdomku? Potom již nemusíte hledat, protože tato nabídka může být právě pro Vás.

Pěkný a zajímavě situovaný pozemek určený územním plánem k bydlení se nachází v centru obce Vlasatice, nedaleko Pohořelic.
Celková plocha tohoto pozemku lichoběžníkového tvaru je 1.001 m2. Ze dvou stran pozemku je asfaltová komunikace s inženýrskými sítěmi - elektřina, voda, kanalizace i plyn. Na pozemku je možné v kterékoliv části zbudovat vlastní studnu

Územním plánem je pozemek určen k bydlení a odborem územního plánování předschválen i k výstavbě dvou k sobě připojených rodinných domů. Dle zastavěné plochy bude nutné vyjmutí daných m2 z půdního fondu.
Vlasatice jsou malá obec, která Vám nabízí klidné místo pro Vaše bydlení. Nacházejí se nedaleko Pohořelic a hlavně 4 minuty autem na silnici D52, odkud jste v Brně za 15 minut. Vlasatice Vám poskytnou mimo jiné také zázemí obecního úřadu, mateřské a základní školy, družiny, knihovny, obchodu s potravinami a smíšeným zbožím a hospůdky.

Vše ostatní máte v blízkých Pohořelicích vzdálených cca 5 minut autem. Autobusové nádraží s perfektním dopravním spojením ve směrech Brno - Znojmo - Mikulov, zdravotní středisko, 2 lékárny, školka a škola, sportovní hala, dům dětí a mládeže, hudební ateliér, supermarkety Coop a Tesco, restaurace a další potřebné obchody. Průmyslová zóna a další společnosti v Pohořelicích nabízí spoustu pracovních příležitostí v různých profesích.

Pokud Vás nabídka tohoto pěkného pozemku k výstavbě RD zaujala, neváhejte mne kontaktovat, probereme Vaše případné další dotazy a dohodneme se spolu na prohlídce. Spolupráce vítána.

Těším se na Vás.
Číslo zakázky: 077-NP05692
Město: Vlasatice
Celková plocha: 1001 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan


 
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.