Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková

Jsem realitní makléřkou, které můžete důvěřovat, a na kterou se můžete spolehnout. Vždy stojím na straně svých klientů. Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a osobním přístupem.

Spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály. Zajímám se také o Vaše potřeby a názory, aby celý proces prodeje či pronájmu nemovitosti proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.

Mojí specializací jsou nemovitosti zejména na Praze 5, 6 a na Praze – západ.

Telefon: +420 606 433 370

Web makléře: Jana Gondeková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 400 m2, Praha 4 - Podolí

Prodej domu, 400 m2, Praha 4 - Podolí

Podolí, Praha 4
Hlavní město Praha
44 900 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje odměnu RK, právní servis a vyřízení hypotečního úvěru.

Reference

Paní Jana Gondeková zastupovala realitní kancelář RE/MAX, když jsme si pronajímali krásný prostorný byt v Praze. S novým bydlením jsme velmi spokojeni, protože byt i jeho prostření zcela naplňují naše očekávání a požadavky. Paní Gondeková má velmi milý, vstřícně lidský a chápavý, přesto ale profesionální přístup. Její profesionální starostlivost o své klienty - tedy k nám - přetrvávala i po převzetí bytu a po našem nastěhovaní do něj.
Paní Gondeková je schopný profesionál.S jejími službami jsem byla velmi spokojená.Nechyběla ochota , rychlost ,pečlivost .Za to vše děkuji .Koudelová
Hodnocení makléře REMAX Alfa - pí. Jana GondekováNa makléřku pí. Gondekovou jsem se obrátila na základě výborných osobních zkušeností z předchozích prodeje nemovitosti.Nyní jsem prodávala rodinný dům v Lysé nad Labem.Smlouvu s makléřkou jsem uzavřela 23. 11. 2020 a nemovitost byla novému majiteli předána 30. 4. 2021. V současné covidové době považuji tento termín za vynikající.Makléřka "připravila" objekt k prodeji velmi zodpovědně a ze mne, jako prodávající, sejmula velké břímě.Zajistila všechny důležité náležitosti, které dle mého názoru, následně velmi pozitivně ovlivnily výši prodejní ceny nemovitosti.Nafocení a následná vizualizace objektu byly prostě skvělé.Pí. Gondeková zařídila a dohlédla na:vyklizení nemovitosti vč. přilehlých špejchárků a garáževymalování všech vnitřních prostordokonalý úklid v nemovitosti - včetně umytí oken, vyčištění koberců a výměna koberce v jedné ložnici, apod.v technické oblasti zařídila zpracování:technického průkazu nemovitostienergetického štítkurevize plynového kotlerevize spalinových cestrevize elektroinstalaceV závěrečné fázi aktivně pracovala na zajištění převodu smluvní dokumentace k odběru elektřiny, plynu a vody na nového vlastníka nemovitosti.Veškerá jednání s makléřkou probíhala vždy ve velmi profesionální, ale přátelské atmosféře. Pí. makléřka zcela naplňuje představy o profesionálním, vstřícném a vysoce erudovaném jednání.Pí. Janu Gondekovou budu rozhodně doporučovat všem svým přátelům a známým, kteří se rozhodnou pro prodej nemovitosti.Ing. Marcela Hortenská
Rád bych touto cestou poděkoval paní Gondekové za její perfektní služby. Vše skvěle zařídila a vyřešila. Pokud bubu někdy v budoucnu hledat nové bydlení určitě se obrátím přímo na ní. Moc Vám děkuji.
Starost o ocenění nemovitostí (1 bytu v Praze 3 a 1 domu u Dvora Králové nad Labem) jsem na doporučení kamaráda předal na paní makléřku kanceláře Re/MAX. Bylo to úplně poprvé, co jsem takovou službu potřeboval využít. A byl jsem maximálně spokojen ohledně provedení, komunikace, časového sladění i výsledku. Splněno bylo vše, na čem jsme se dohodli, dokonce jedno ocenění sousedního bytu navíc na mé přání proběhlo souběžně s oceněním velmi specifické nemovitosti v oblasti Podkrkonoší. Mohu tedy jen a jen doporučit tuto službu s tím, že jednání bylo příjemně osobní a 100% platilo, na čem jsme se domluvili. V případě prodeje bych neváhal se znovu na paní makléřku s důvěrou obrátit. Jiří Vlček
Spolupráce s RK RE/MAX Alfa zastoupenou s paní makléřkou Janou Gondekovou naplnila moje očekávání při prodeji rodinného domu. Příprava nemovitosti k prodeji, inzerce s vizualizací vedla k rychlé realizaci prodeje. Všechny administrativní úkony koordinovala s včasnou zpětnou vazbou. Tato její profesionální práce mi umožnila věnovat se plně a bezstarostně svojí práci. Její přístup k práci a klientovi s radostí podstoupím a doporučím všem známým. Za mě a manžela 1*. Paní Gondeková děkujeme. Štěpánka Maňasová
Lepší průběh prodeje si nedovedem představit. Vše proběhlo velmi rychle, bez jakýchkoliv komplikací, veškerá jednání ve velmi přatelské atmosféře. Děkujeme za velice profesionální a zároveň odlehčený průběhcelého prodejního procesu. Služby paní Gondekové můžeme absolutně bez výhrad doporučit.
Nejlepší jednání realitní maklerky, které jsme zažili. Děkujeme za vše.
js_loader
Iveta Skálová
Rychlá a bezproblémová spolupráce s paní Janou Gondekovou.
Mario Komoň
Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.
Simona Fundová
Paní Jana Gondeková vystupuje velmi profesionálně, celá transakce proběhla rychle a hladce ke spokojenosti všech zúčastněných. S jejím výkonem jsem byla maximálně spokojená.
Helena Horáčková
Paní Gondeková je absolutní profesionál. Její flexibilita, trpělivost, znalecký úsudek a lidský přístup pomohly k oslovení zajemců o koupi, jenž jsem si představovala a posléze k úspěšnému a včasnému prodeji nemovitosti. Díky a jen tak dál.
Ladislav Zahrádka

Absolutní spokojenost. Paní Gondeková je absolutní špička.

Milan Čížek

Ochotná realitní makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Martin Salinger

Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali.

Jitka Haugvicová

Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Emil Bárta

Komplexní služby, maximální spolehlivost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti.

Lukas Zastera

Vyřízení pronájmu s paní Gondekovou běželo jako na drátkách od prohlídky až do předání. Z její strany zdravý, lidský přístup, pomoc. U některých makléřů jsem se setkal dříve s doslova „vlezlým“ přístupem, v případě této realitní makléřky ani náznakem – mohu jen chválit a doporučit!

Karolína Glacová

Naprostá spokojenost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná.

Kateřina Kučerová

Chci moc pochválit paní Gondekovou. Byla úžasná profesionálka, byla trpělivá, ochotná, nic násilně nevnucovala ani nenabízela, což mnozí před ní dělali a tudíž zákazníka odradili. Už jsem nic kupovat nechtěla (byt jsem nepotřebovala ,chtěla jsem ho na investici), po měsíci setkání s makléři a lidmi ohledně koupi bytu, jsem chtěla vše vzdát. Poslední má schůzka byla právě s paní Gondekovou, která byla skvělá, vše za mě zařídila, vytelefonovala a vyšla mně ve všem vstříc (jsem náročný člověk a mám velmi málo času). Díky ní mám krásný, maličký byt, kde již bydlí rodina od mé kamarádky, jsou spokojeni a já také. Určitě paní Gondekovou doporučím kamarádům, kolegům a známým. Děkuji.