Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková

Jsem realitní makléřkou, které můžete důvěřovat a na kterou se můžete spolehnout. Vždy stojím na straně svých klientů. Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a osobním přístupem.

Spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály. Zajímám se také o Vaše potřeby a názory, aby celý proces prodeje či pronájmu nemovitosti proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.

Mojí specializací jsou nemovitosti zejména na Praze 5, 6 a v Praze-západ.

Telefon: +420 606 433 370

Web makléře: Jana Gondeková RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 69 m2, Loučná pod Klínovcem

Prodej domu, 69 m2, Loučná pod Klínovcem

Chomutov, Ústecký
6 740 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 69 m2, Loučná pod Klínovcem

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 69 m2, Loučná pod Klínovcem

Chomutov, Ústecký
6 740 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 110 m2, Praha 5 - Košíře

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 110 m2, Praha 5 - Košíře

Košíře, Praha 5, Hlavní město Praha
10 650 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 985 m2, Kryry

Prodej pozemku, 985 m2, Kryry

Louny, Ústecký
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej pozemku, 985 m2, Kryry

Prodej pozemku, 985 m2, Kryry

Louny, Ústecký
Cena na vyžádání v kanceláři

Reference

Rád bych touto cestou poděkoval paní Gondekové za její perfektní služby. Vše skvěle zařídila a vyřešila. Pokud bubu někdy v budoucnu hledat nové bydlení určitě se obrátím přímo na ní. Moc Vám děkuji.
Paní Jana Gondeková zastupovala realitní kancelář RE/MAX, když jsme si pronajímali krásný prostorný byt v Praze. S novým bydlením jsme velmi spokojeni, protože byt i jeho prostření zcela naplňují naše očekávání a požadavky. Paní Gondeková má velmi milý, vstřícně lidský a chápavý, přesto ale profesionální přístup. Její profesionální starostlivost o své klienty - tedy k nám - přetrvávala i po převzetí bytu a po našem nastěhovaní do něj.
S paní Gondekovou mám výborné zkušenosti, komunikace byla plynulá, na všechny otázky vždy odpověděla a pomohla se vším ohledně bytu. Velice doporučuji.
Paní Gondeková je schopný profesionál.S jejími službami jsem byla velmi spokojená.Nechyběla ochota , rychlost ,pečlivost .Za to vše děkuji .Koudelová
js_loader
Iveta Skálová

Rychlá a bezproblémová spolupráce s paní Janou Gondekovou.

Mario Komoň

Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.

Simona Fundová

Paní Jana Gondeková vystupuje velmi profesionálně, celá transakce proběhla rychle a hladce ke spokojenosti všech zúčastněných. S jejím výkonem jsem byla maximálně spokojená.

Helena Horáčková

Paní Gondeková je absolutní profesionál. Její flexibilita, trpělivost, znalecký úsudek a lidský přístup pomohly k oslovení zajemců o koupi, jenž jsem si představovala a posléze k úspěšnému a včasnému prodeji nemovitosti. Díky a jen tak dál.

Ladislav Zahrádka

Absolutní spokojenost. Paní Gondeková je absolutní špička.

Milan Čížek

Ochotná realitní makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Martin Salinger

Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali.

Jitka Haugvicová

Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Emil Bárta

Komplexní služby, maximální spolehlivost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti.

Lukas Zastera

Vyřízení pronájmu s paní Gondekovou běželo jako na drátkách od prohlídky až do předání. Z její strany zdravý, lidský přístup, pomoc. U některých makléřů jsem se setkal dříve s doslova „vlezlým“ přístupem, v případě této realitní makléřky ani náznakem – mohu jen chválit a doporučit!

Karolína Glacová

Naprostá spokojenost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná.

Kateřina Kučerová

Chci moc pochválit paní Gondekovou. Byla úžasná profesionálka, byla trpělivá, ochotná, nic násilně nevnucovala ani nenabízela, což mnozí před ní dělali a tudíž zákazníka odradili. Už jsem nic kupovat nechtěla (byt jsem nepotřebovala ,chtěla jsem ho na investici), po měsíci setkání s makléři a lidmi ohledně koupi bytu, jsem chtěla vše vzdát. Poslední má schůzka byla právě s paní Gondekovou, která byla skvělá, vše za mě zařídila, vytelefonovala a vyšla mně ve všem vstříc (jsem náročný člověk a mám velmi málo času). Díky ní mám krásný, maličký byt, kde již bydlí rodina od mé kamarádky, jsou spokojeni a já také. Určitě paní Gondekovou doporučím kamarádům, kolegům a známým. Děkuji.