Lukáš Čepelák

realitní makléř Lukáš Čepelák

Zprostředkováním prodeje či pronájmu nemovitostí se zabývám od roku 2013. Za tuto dobu jsem provedl své klienty více než čtyřmi sty úspěšnými realitními transakcemi. Začínal jsem v realitní kanceláři Maxima reality, nyní působím ve společnosti RE/MAX Alfa.

V roce 2017 jsem získal ocenění nejúspěšnější realitní specialista spolupracující společnosti v počtu uskutečněných obchodů, několikrát jsem se také umístil na prvním místě jako realitní specialista daného měsíce.

Specializuji se především na prodej a pronájem bytů, rodinných domůpozemků v Praze a středních Čechách. Díky velkému počtu transakcí, které jsem pro své klienty zrealizoval, Vám rád poradím a pomohu s prodejem Vaší nemovitosti tak, abyste prodali za co nejvýhodnější cenu na aktuálním trhu. Mou prioritou je spokojený klient, a to jak na straně prodávající, tak na straně kupující. Při prodeji nemovitosti si zakládám především na dobrých osobních vztazích, pozitivním přístupu, přesnosti a dochvilnosti.

Pro své klienty se v rámci prodeje snažím využívat veškeré moderní postupy a technologie pro úspěšný prodej jejich nemovitosti. Před samotným prodejem bytu či domu připravím prodejní strategii, naše designérka nachystá nemovitost tak, aby na fotografiích působila co nejlépe, samotné fotografie následně připraví profesionální fotograf, inzerce proběhne na několika největších realitních serverech, pro klienta kupujícího vyřídíme hypoteční úvěr a veškeré smlouvy pro převod nemovitosti připraví náš zkušený advokát.

Mimo jiné poskytuji klientům nezávazné konzultace před prodejem nemovitosti, zpracování odhadní ceny zdarma, či placené vypracování odhadu pro dědické řízení či majetkové vyrovnání.

Telefon: +420 778 077 703

Web makléře: Lukascepelak.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 30 m2, Praha 4 - Chodov

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 30 m2, Praha 4 - Chodov

Chodov, Praha 4, Hlavní město Praha
13 000 czk / za měsíc

Reference

Libuše Pojerová