RNDr. Martin Pleskač

Realitní makléř Martin Pleskač

Jsem realitní specialista a působím ve vysoce hodnocené realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Služby poskytuji převážně v Praze a okresech Beroun a Kladno. Jste-li připraveni, jsem připraven i já hájit vaše zájmy, abyste dosáhli svého cíle v oblasti nemovitostí.

Telefon: +420 734 862 973

Web makléře: Martinpleskac.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 1317 m2, Horní Bezděkov

Prodej pozemku, 1317 m2, Horní Bezděkov

Kladno, Středočeský
7 150 000 czk / za nemovitost

Reference

Petr Pacas
Pan Pleskač má profesionální a kompetentní přístup, skvělou úroveň komunikace a velmi rychle reagoval na mé dotazy. Aktivně zajistil zjištění dalších informací. S jeho celkovým přístupem jsem byl velmi spokojen.
Milan Škopek

Příjemné vystupování. Odhad nemovitosti zpracován rychle a kvalitně. Pana Pleskače doporučuji.

Paní Urbanová

Ráda bych poděkovala panu Pleskačovi za skvělou práci při prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti, ale také i všech zúčastněných. Zpočátku jsem měla obavy ze spolupráce s realitní kanceláří, ale mé obavy se rychle rozplynuly a nyní už bych jinou cestou neprodávala. Skvělá komunikace, dobré rady a rychlý postup. Pan Pleskač je profesionál, který si ví rady v každé situaci. Vřele doporučuji!

Jana Heřmanová

Byla jsem velmi spokojena s jednáním pana Pleskače při podeji mojí chaty, s jeho profesionalitou na vysoké úrovni, s příjemným jednáním i s častou informovaností. Moc mu děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů! Děkuji!

Zuzana Schulzová

Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání jen pan Pleskač spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě.