Ing. Martina Popenková

realitní makléřka Ing. Martina Popenková

Jsem realitní makléřka pro Prahu 6 a mým cílem je stát se vaší realitní makléřkou na celý život. Být pro vás partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete důvěřovat.

Pracovala jsem více než 10 let na obchodní pozici v mezinárodní společnosti. Mám dlouholeté obchodní zkušenosti jak s českými, tak zahraničními klienty. Vždy jsem kladla a nadále kladu důraz na následující hodnoty:

Etika, Důvěra, Zájem klienta na prvním místě, Systematická práce, 100% nasazení.

Jak proces se mnou v případě prodeje vypadá?

Úvodní schůzka:

První schůzka je nezávazná a pro vás zcela zdarma. Na první schůzce pohovoříme o vaší situaci, vaší představě o prodejní ceně, situaci na trhu a já vám velmi podrobně a srozumitelně přiblížím průběh celého procesu, co pro vás budu dělat a jakým způsobem budu postupovat.

Váš klid  = moje práce & Vaše spokojenost = můj cíl:

Můj přístup zahrnuje:

  • velmi důkladnou přípravou nemovitosti na prodej – spolupracuji s profesionály v oboru bytového designu a profesionálním fotografem.
  • promyšlený a intenzivní online i offline marketing a prodejní strategii – 360° prohlídky, videoprohlídky, dron, marketing na sociálních sítích aj.
  • Spolupráci s prověřenými partnery v oblasti financí a advokátem specializujícího se na nemovitosti.

Mým cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, profesionálním způsobem  a zajistit maximální bezpečnost celého procesu pro všechny zúčastněné strany.

Pomáhám s prodejem, pronájmem a nákupem nemovitostí. Specializuji se na: Byty, domy, pozemky a komerční budovy.

Telefon: +420 608 180 867

Web makléře: Popenkova-macanek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 2557 m2, Mníšek pod Brdy

Prodej pozemku, 2557 m2, Mníšek pod Brdy

Praha-západ
Středočeský
3 700 czk / za m2
za nemovitost, včetně provize

Reference

Pan Macánek s paní Popenkovou jsou neskutečně profesionální makléři. Využitím jejich služeb se mi povedlo pronajmout si skvělý byt v rekordní době, ve všem mi vyšli maximálně vstříc a velmi kladně hodnotím také rychlost komunikace. Nemám co dodat, doporučuji!
Přímá, rovná a realistická. Trpeliva, pozorna a laskava.Zatim jsem v zivote potkala jen jednu tak rovnou realitni maklerku, ze ktere nečišela učelnost, ale přima, poctiva a profesionalni prace. Dekuji za uzasnou zkusenost.
Profesionální přístup, přesnost, korektnost...
Ve všech ohledech naprosto spokojen. Ing. Popenkovou a P. Macánka všem vřele doporučuji, jejich vstřícnost nemá hranic 8)
Vrele mohu doporucit! Ocenil jsem zejmena profesionalni a zaroven lidsky pristup. Rychla komunikace a siroke moznosti reseni. Vysledek byl nad moje ocekavani.
Perfektní přístup, ochota a proficionalita.Pán Macánek je velký profesionál na správném místě.Děkuji za zkušenostGhanem
js_loader
Ján Kašperan
PaedDr. Tomáš Částka
Pavel Kouba