Prodej pozemku, 1316 m2, Děčín

960 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK, právního servisu a poradenství ohledně financování koupě

Prodej pozemku pro bydlení, 1316 m2, Děčín

Využijte výjimečné příležitosti ke koupi pozemku, na němž může v budoucnu stát váš dům. Pozemek se nachází v děčínské městské části Křešice, má ideální obdélníkový tvar a orientován je západním směrem k údolí řeky Labe s pěkným výhledem z jeho horní části.

V aktuálním územním plánu je pozemek veden v zóně ZPF (zóna zemědělských kultur), v katastru je evidován jako zahrada. V návrhu nového územního plánu města Děčín je k bydlení, jako zastavitelná plocha individuálního bydlení. Výřez písemného vyjádření stavebního úřadu je součástí fotodokumentace v inzerci. Jedná se tak o příležitost za aktuálně výhodnou cenu koupit pozemek, na němž v budoucnu bude možné postavit rodinný dům.

Dle vyjádření SČVK je možné přípojku pitné vody realizovat z ulice Marjanínská. Vzdálenost přípojky je 150 metrů. Na této investici by se mohli spolupodílet i sousední domy. Kanalizační přípojka je pak ve vzdálenosti 40 metrů na křižovatce ulic U Sokolovny a Vítězství. Součástí inzerce je grafické znázornění přípojek z vyjádření SČVK. Připojení elektřiny provede ČEZ. U elektřiny Jde o investici v řádu desítek tisíc korun.

Poloha pozemku je mimo hlavní silnici spojující Ústí nad Labem a Děčín na pravém břehu Labe. Přístup je zajištěn po asfaltové komunikaci, pozemek přístupové cesty je ve vlastnictví města Děčín. Do vydání nového územního plánu je pozemek možné využívat jako zahradu.

Máte-li zájem o bližší informace, případně prohlídku, kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP05679
Město: Děčín
Celková plocha: 1316 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.