Prodej pozemku, 1604 m2, Ivančice

6 363 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1604 m2, Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím v Ivančicích Letkovicích v lokalitě Pod Hlinkem pozemek na p.č. 1954/48 o výměře 1.604 m2 a pozemek p.č. 1954/89 o výměře 33 m2. Pozemky jsou připraveny k zasíťování, v Územním plánu je tato lokalita vedena jako prostor pro bytovou výstavbu. Dle vyjádření stavebního úřadu existuje pro dané území i studie s navrženou parcelací pozemků.

Nově se zpracovává celá lokalita pro vypracování nové Studie, rád zašlu detailní informace.

Původní pozemek je v průměrné šíři 19 metrů, středová vzdálenost okolo 90 metrů. Součástí prodeje je i související pozemek p.č. 1954/89 o výměře 33 m2 pro zlepšení příjezdu k pozemku, v nové studii bude řešeno jinak.

V lokalitě Pod Hlinkem lze postavit rodinné domy s maximálně dvěma nadzemními podlažími a podkrovím, šikmou střechou, další regulativy a omezení nejsou. Standardní index zastavěnosti 30 %. Zbudování dopravní infrastruktury je zatím dle vyjádření SÚ na stavebnících, nicméně pozemek má výhodnou polohu pro napojení na sítě a dopravní infrastrukturu a při respektování odstupových vzdáleností umožňuje postavit rodinný dům o šíři okolo 9 až 10 metrů s orientací na jihozápad.
Vizualizací ve videu vám napovíme, jak by váš dům mohl vypadat, ale konečná podoba je samozřejmě na vás.
Dohodněte si prosím prohlídku, ať vám tato příležitost neuteče, zavolejte nebo napište mi prosím na uvedené kontakty, těším se na setkání. Petr Kratochvíl Remax Delux
Číslo zakázky: 268-NP00857
Město: Ivančice
Celková plocha: 1604 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.