Lenka Muráriková

realitní makléřka Lenka Muráriková

Nejsem jen vaším realitním makléřem, ale především partnerem, který vás spolehlivě provede celým procesem prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, zbaví vás starostí, ochrání od všech rizik, zajistí pro vás nejvýhodnější podmínky a bude vám v této zásadní životní etapě po celou dobu oporou.

Pro vaše zájmy a bezpečí mohu udělat maximum i díky zázemí renomované a úspěšné realitní kanceláře s vysokými etickými a odbornými standardy a skvělým týmem profesionálů.

Vážím si důvěry ve mne vložené, zacházet s ní budu opatrně, profesionálně a s láskou, největší odměnou pro mne vždy je a bude vaše spokojenost.

Telefon: +420 739 755 358

Web makléře: Lenka Muráriková RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Prodej chaty / chalupy, 473 m2, Úštěk

Prodej chaty / chalupy, 473 m2, Úštěk

Litoměřice
Ústecký
3 800 000 czk / za nemovitost
v případě více zájemců je možný prodej formou aukce
Prodej malého objektu, 20 m2, Čelákovice

Prodej malého objektu, 20 m2, Čelákovice

Praha-východ
Středočeský
490 000 czk / za nemovitost
vyvolávací

Reference

Paní Lenka pro mě zpracovala odhad nemovitosti pro dědické řízení. Jednání bylo velice příjemné a rychlé, nejvíce oceňuji profesionalitu a lidský civilní přístup pani makléřky. Pokud budu řešit ještě nějakou kauzu v oblasti realit, určitě se na ní znovu ráda obrátím.
Rychle a kvalitně provedený tržní odhad nemovitosti. Perfektně zpracovaná analýza a výstupní reporty. Mohu jen doporučit.
S Lenkou jsem konzultovala prodej družstevního podílu v Praze. Pro mě velmi složitá záležitost byla Lenkou velmi rychle rozklíčována a dostala jsem zevrubné info o tom, jaké výhody a jaké háčky mne v prodeji čekají. Nekompromisně rozpustila vzdušné zámky, což byl z počátku šok, ale nakonec mne konzultace s Lenkou ujistila, že všechno dopadne dobře a tak se i stalo. Lenka má obrovské zkušenosti a srdečnou povahu, ale nejvíce oceňuji tu přímočarost, se kterou jsme začaly.
Paní Murarikova je člověk na svem miste. Děkuji za její služby které jsem využila v oblasti realit opakovaně, právě pro profesionální přístup, ochotu i rychlost.
js_loader
František Skála
Precizně vypracovaná nabídka od paní Lenky Murárikové. Přehled prodeje v lokalitě.