Ing. Dana Rambousková

Realitní makléřka Dana Rambousková

Pokud potřebujete řešit prodej, pronájem, koupi nebo financování nemovitosti na Mělnicku, budu Vám ráda plně k dispozici. Jako realitní a hypoteční makléř, člen realitního týmu Tomáše Valtery, pomáhám spolu s kolegy svým klientům s kompletním průběhem obchodu a mohu převzít dozor nad veškerými úkony tak, abych zajistila bezpečný a pokud možno rychlý a příjemný obchod.

V roce 2018 se mi podařil prodej bytu 3+1 v Neratovicích za doposud nejvyšší realizovanou cenu za m2 u větších bytů dle údajů z katastru nemovitostí v této lokalitě. Ráda překonávám vlastní drobná i větší vítězství, protože právě ta přináší spokojené klienty, kteří ví, že získali mé plné nasazení a maximální péči. Pokud hledáte kupce pro Váš byt nebo dům v oblasti Mělník, Neratovice a okolí, nebo si zde chcete nemovitost pořídit, budu se těšit na spolupráci.

Telefon: +420 734 693 687

Web makléře: Dana Rambousková RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 93 m2, Tišice

Prodej domu, 93 m2, Tišice

Mělník, Středočeský
5 890 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 147 m2, Všetaty

Prodej domu, 147 m2, Všetaty

Mělník, Středočeský
5 600 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 9 - Střížkov

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 9 - Střížkov

Střížkov, Praha 9, Hlavní město Praha
7 290 000 czk / za nemovitost

Reference

Velké díky paní makléřkce Ing. Daně Rambouskové za její skvělý přístup a pracovní nasazení při prodeji našeho domu.Je psycholog, designer a příjemný citlivý člověk, který při prodeji nemovitosti vytváří pozitivní atmosféru❤.Pracovala s profesionálním s vysokým nasazením. Je velmi inteligentní, vstřícná a udrží dobrou atmosféru mezi prodávajícími a kupujícími. Pani Rambousková pre nás pracovala na 200%. Při prodeji nemovitosti, v přítomnosti pani Rambouskové, svět se Vám zdá hned hezčí. Dokáže vytvořit kouzelnou atmosféru z vašeho někdy ponurého bydlení. Stačí jí naslouchat a nestačíte se divit, co se začne dít přesunem třeba jen pár věcí.Děkuji pani Rambousková, bol to nezapomenutelný zážitek Vás sledovat, když se něco dělá a umí se to👍 .
Jana Ptáčková
Jana Ptáčková
21:00 05 Jun 20
js_loader
Lucia Nývltová

Paní Rambousková je úžasný člověk a profesionál. Milá, veselá, šikovná, nabízí spoustu možností, do ničeho člověka nenutí, poradí, pomůže, ochotná a vstřícná. Nejlepší možná volba je ona!

Petr Chocholoušek

Vysoce nadstandardní servis a poradenství. Paní Ing. Rambousková absolutně předčila vše, co jsem od realitního makléře očekával (a to už jsem jich potkal dost). Velmi kvalitní a efektivní zajištění dokumentace, právní i technické stránky nemovitosti a veškerého servisu k absolutní spokojenosti nejen mé, ale i protistrany. Paní mne dokázala informovat o množství věcí, které by mne vůbec nenapadly řešit a zajistit vše potřebné, jak jsem zvolil. Nesmírně oceňuji nezištný a zejména osobní přístup, navíc bez ohledu na čas a volné dny. Obrovskou pomocí pro nás byla i podpora, konzultace a doporučení při výběru a koupi následné nemovitosti, kterou jsme si hledali sami u konkurence.