David Viška

realitní makléř David Viška

Prioritou pro mě není rychlý obchod a rychlý zisk, ale dlouhodobá spolupráce s mými klienty a nastavení správné obchodní strategie – ať už je pro klienta důležitá nejvyšší cena, rychlost transakce nebo cokoliv jiného.

Prodejem a pronájmem nemovitostí se zabývám od roku 2015. Za tu dobu jsem realizoval přes tři sta realitních transakcí.

V obchodu působím přes 15 let a celou dobu se snažím být pro své klienty partnerem, na kterého je spoleh a na kterého se klienti mohou kdykoliv obrátit.

Ve své práci využívám veškerých možností moderního světa a moderních technologií – samotné přípravě nemovitosti na prodej/pronájem věnuji náležitou péči. Spolupracuji s profesionály ve svém oboru – s designéry, fotografy, grafiky, advokáty a hypotečními poradci, abych svým klientům nabídnul vždy prvotřídní servis.

Působím v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Zjistěte i vy, za jakou cenu se může váš byt či dům prodat

Vystudoval jsem fakultu humanitních studií se zaměřením na obchod v mezinárodním prostředí. Mluvím plynule anglicky. Díky tomu mohu nabídnout váš byt či dům i zahraničním investorům, pro které je Praha a Středočeský kraj velmi vyhledávanou lokalitou. V obchodu působím přes 15 let a celou dobu se snažím být pro své klienty partnerem, na kterého je spoleh a na kterého se klienti mohou kdykoliv obrátit. Prioritou pro mě není rychlý obchod a rychlý zisk, ale dlouhodobá spolupráce s mými klienty a nastavení správné obchodní strategie – ať už je prioritou klienta nejvyšší cena, rychlost transakce, bezpečí transakce nebo cokoliv jiného. Každý obchodní případ je individuální a jedinečný, proto k němu takhle i přistupuji. 

Telefon: +420 722 438 498

Web makléře: Davidviska.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 92 m2, Vítkovice

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 92 m2, Vítkovice

Semily, Liberecký
3 990 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 180 m2, Praha 8 - Troja

Prodej domu, 180 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha 8, Hlavní město Praha
22 500 000 czk / za nemovitost

Reference