Filip Tomeš

Realitní makléř Filip Tomeš

V oboru realit se pohybuji od roku 2013 a v realitní kanceláři RE/MAX pracuji od roku 2014. Vybral jsem si práci realitního makléře ze dvou důvodu.

První byl, že dle mě jsou dvě věci co všichni potřebujeme jíst a bydlet a protože jsem mizerný kuchař vybral jsem si profesi realitního makléře. Druhý důvod je, že již od mládí jsem svou prací chtěl pomáhat lidem, a tak se moje zaměstnání realitního makléře stalo současně koníčkem i náplní mého života.

Telefon: +420 776 306 166

Web makléře: Filiptomes.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 54 m2, Jihlava

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 54 m2, Jihlava

Jihlava, Vysočina
12 000 czk / za měsíc

Reference

Výborná spolupráce při prodeji RD. Pan Tomeš se o vše postaral od A do Z. Žádné triky, pouze profesionální a čestné jednání. Rozhodně doporučuji
Pan Tomeš mi pomohl rychle a bez problemů sehnat kvalitní pronájem za dobrou cenu a za krátký čas. V pondělí jsem mu volal a v pátek jsem se stěhoval. Seriózní chlápek .... Doporučuji všem, kteří potřebují rychle sehnat bydlení ;)
Doporučuji . Oceňuji maximální profesionalitu, ochotu a vstřícnost pana Tomeše. Chválím rychlé jednání při prodeji nemovitosti. Děkuji
S panem Tomešem jsme byli maximálně spokojeni. Dělal pro nás nadstandartní služby. Pan Tomeš je velice milý, vstřícný a sympatický. Prodal nám nemovitost rychle a za super cenu. Můžeme jen doporučit!! Děkujeme Filipovi Tomešovi a realitní kanceláři RE-MAX.
js_loader
Pavel Bratrsovský
Pan makléř Filip Tomeš je vstřícný, milý a profesionální. Odhad proběhl v pořádku.
Josef Hrala

Velmi dobrá spolupráce, byl jsem maximálně spokojený. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Kvalita služeb pana Tomeše byla a je perfektní. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Se službami pana Tomeše jsme byli celá rodina maximálně spokojená. Pana Tomeše jsme již oslovili několikrát a budeme moc rádi, když bude i on rád za naší další spolupráci. Jednoduše řečeno, když jsme potřebovali, tak byl na telefonu i ve večerních hodinách a pomohl nám vyřešit také právní služby k jedné smlouvě. Za tu moc moc děkujeme. Také jsme s ní navázali další spolupráci, kterou si získá spousty dalších klientů.

Petr Štěpánek

Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál.

Michaela Jiráčková

100% spokojenost. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)