Filip Tomeš

Realitní makléř Filip Tomeš

V oboru realit se pohybuji od roku 2013 a v realitní kanceláři RE/MAX pracuji od roku 2014. Vybral jsem si práci realitního makléře ze dvou důvodu.

První byl, že dle mě jsou dvě věci co všichni potřebujeme jíst a bydlet a protože jsem mizerný kuchař vybral jsem si profesi realitního makléře. Druhý důvod je, že již od mládí jsem svou prací chtěl pomáhat lidem, a tak se moje zaměstnání realitního makléře stalo současně koníčkem i náplní mého života.

Telefon: +420 776 306 166

Web makléře: Filiptomes.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 55 m2, Žirovnice

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 55 m2, Žirovnice

Pelhřimov, Vysočina
20 000 czk / za měsíc
Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 35 m2, Pelhřimov

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 35 m2, Pelhřimov

Pelhřimov, Vysočina
12 000 czk / za měsíc

Reference

děkujeme panu makléři Tomešovi za jeho služby. Vyzdvihli bychom především jeho ochotu a rychlost řešení dotazů, vše pod jeho vedením proběhlo v pořádku. Doporučuji ostatním klientům.
Pan Tomeš je opravdu člověk na svém místě. Moc nám pomohl s koupí našeho vysněného domu. Nejen, že je to opravdový profesionál a ví co dělá, ne v každé realitce mají takové lidi...ale oceňuji i osobní přístup ke každému klientovi.
S panen Tomešem máme perfektní zkušenosti. Pomohl nám vyřešit mnoho problémů při koupi baráku. Je spolehlivý a vždy odpoví na každý telefonát. Vřele doporučuji.
Doporučuji všem , co chtějí v klidu prodat nebo pronajmout nemovitost bez jakéhokoli stresu. ochota, rychlost profesionální jednání. Naprostá spokojenostDušan M. Jihlava
js_loader
Pavel Bratrsovský
Pan makléř Filip Tomeš je vstřícný, milý a profesionální. Odhad proběhl v pořádku.
Josef Hrala

Velmi dobrá spolupráce, byl jsem maximálně spokojený. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Kvalita služeb pana Tomeše byla a je perfektní. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Se službami pana Tomeše jsme byli celá rodina maximálně spokojená. Pana Tomeše jsme již oslovili několikrát a budeme moc rádi, když bude i on rád za naší další spolupráci. Jednoduše řečeno, když jsme potřebovali, tak byl na telefonu i ve večerních hodinách a pomohl nám vyřešit také právní služby k jedné smlouvě. Za tu moc moc děkujeme. Také jsme s ní navázali další spolupráci, kterou si získá spousty dalších klientů.

Petr Štěpánek

Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál.

Michaela Jiráčková

100% spokojenost. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)