Filip Tomeš

Realitní makléř Filip Tomeš

V oboru realit se pohybuji od roku 2013 a v realitní kanceláři RE/MAX pracuji od roku 2014. Vybral jsem si práci realitního makléře ze dvou důvodů.

První byl, že dle mě jsou dvě věci, co všichni potřebujeme: jíst a bydlet. A protože jsem mizerný kuchař, vybral jsem si profesi realitního makléře. Druhý důvod je, že již od mládí jsem svou prací chtěl pomáhat lidem, a tak se moje zaměstnání realitního makléře stalo současně koníčkem i náplní mého života.

Telefon: +420 776 306 166

Web makléře: Filiptomes.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 88 m2, Svitavy

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 88 m2, Svitavy

Svitavy, Pardubický
3 790 000 czk / za nemovitost
Prodej malého objektu, 18 m2, Třebíč

Prodej malého objektu, 18 m2, Třebíč

Třebíč, Vysočina
650 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 180 m2, Moravská Třebová

Prodej domu, 180 m2, Moravská Třebová

Svitavy, Pardubický
2 800 000 czk / za nemovitost

Reference

Pan Tomeš mi pomohl rychle a bez problemů sehnat kvalitní pronájem za dobrou cenu a za krátký čas. V pondělí jsem mu volal a v pátek jsem se stěhoval. Seriózní chlápek .... Doporučuji všem, kteří potřebují rychle sehnat bydlení ;)
S panen Tomešem máme perfektní zkušenosti. Pomohl nám vyřešit mnoho problémů při koupi baráku. Je spolehlivý a vždy odpoví na každý telefonát. Vřele doporučuji.
Pan Tomeš je opravdu člověk na svém místě. Moc nám pomohl s koupí našeho vysněného domu. Nejen, že je to opravdový profesionál a ví co dělá, ne v každé realitce mají takové lidi...ale oceňuji i osobní přístup ke každému klientovi.
Doporučuji . Oceňuji maximální profesionalitu, ochotu a vstřícnost pana Tomeše. Chválím rychlé jednání při prodeji nemovitosti. Děkuji
js_loader
Pavel Bratrsovský

Pan makléř Filip Tomeš je vstřícný, milý a profesionální. Odhad proběhl v pořádku.

Josef Hrala

Velmi dobrá spolupráce, byl jsem maximálně spokojený. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Kvalita služeb pana Tomeše byla a je perfektní. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Se službami pana Tomeše jsme byli celá rodina maximálně spokojená. Pana Tomeše jsme již oslovili několikrát a budeme moc rádi, když bude i on rád za naší další spolupráci. Jednoduše řečeno, když jsme potřebovali, tak byl na telefonu i ve večerních hodinách a pomohl nám vyřešit také právní služby k jedné smlouvě. Za tu moc moc děkujeme. Také jsme s ní navázali další spolupráci, kterou si získá spousty dalších klientů.

Petr Štěpánek

Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál.

Michaela Jiráčková

100% spokojenost. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)