Ing. Gabriela Červeňáková

realitní makléřka Gabriela Červeňáková

Telefon: +420 608 901 849

Web makléře: Maklerpraha.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 1130 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej pozemku, 1130 m2, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha 5, Hlavní město Praha
25 500 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 96 m2, Dobřichovice

Prodej domu, 96 m2, Dobřichovice

Praha-západ, Středočeský
12 500 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 71 m2, Praha 10 - Záběhlice

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 71 m2, Praha 10 - Záběhlice

Záběhlice, Praha 10, Hlavní město Praha
5 998 000 czk / za nemovitost
Pronájem komerčního objektu, Praha 5 - Jinonice

Pronájem komerčního objektu, Praha 5 - Jinonice

Jinonice, Praha 5, Hlavní město Praha
16 000 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 2475 m2, Libomyšl

Prodej pozemku, 2475 m2, Libomyšl

Beroun, Středočeský
8 900 000 czk / za nemovitost

Reference

S paní makléřkou jsem maximálně spokojená. Její profesionální přístup, znalosti oboru a práva, ochota řešit problémy a nápaditost pro mne byly (po předchozích zkušenostech) obrovským překvapením a hlavně přínosem. Za takovéto služby jsem nejen ochotná zaplatit, ale vidím v nich i přidanou hodnotu pro obě strany. Kéž by český realitní trh oplýval více takovým makléři. Děkuji a hezký den. Ing. Zora Zavadilová
Zorka Zavadilová
Zorka Zavadilová
08:09 17 Jul 20
Se službami paní Červeňákové jsem velice spokojen. Odvedla pro mne naprosto profesionální služby, které bych od realitního makléře očekával. Navíc je velmi milá a laskavá. Se vším ráda pomůže a na všem se dá domluvit. Pokud potřebujete prodat svou nemovitost, pak je paní Červeňáková správná volba! :)
Michal Varga
Michal Varga
13:09 02 Jun 20
Paní makléřka je profesionálka s lidským přístupem. Vše srozumitelně vysvětlí a celým procesem Vás provede rychle a bezbolestně :o)S radostí předávám její kontakt všem mým přátelům, kteří potřebují někoho důvěryhodného, co se o vše postará.Ráda využiji její služby i v budoucnosti.
Jana Janouchova
Jana Janouchova
15:28 09 Feb 24
Paní makléřku doporučuji. Velmi milá a ochotná. Vše proběhlo podle předchozí domluvy.
Michal Kukla
Michal Kukla
07:25 17 Nov 23
js_loader
Petra Kubová
MUDr. Lenka Balážová a MUDr. Peter Balážovi
MUDr. Peter Jakubík
Renáta Gabrielová

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce Gabriele Červeňákové za její nejen profesionální, ale i lidský přístup. Při prodeji se vyskytly problémy, které paní makléřka velmi profesionálně vyřešila. Prodej našeho bytu byl opravdu „oříšek“. Jsem jí opravdu vděčná za její přístup, slušnost, profesionalitu, ale i za přátelskou atmosféru a dobrou náladu. Vaše realitní kancelář musí být ráda, že pro Vás pracuje. Takových lidí není mnoho.

Andrei Filippov

Spolehlivá, vstřícná, odpovědná. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Martina Kocurová

Paní Červeňáková mi vycházela ve všem vstříc, až do posledního dne. Jsem moc ráda, že jsem měla právě ji, protože mi pomohla zvládnout vše kolem koupě mého vysněného bytu, což pro mě nebylo vůbec jednoduché. Určitě bych ji doporučila. Přeju jí hodně dalších úspěchů. Zaslouží si to! Děkuji!

Eva Šlehuberová

Paní Gabrielu Červeňákovou mohu doporučit. Ví, o čem mluví, a její práce je pro ni na prvním místě. Pro klienta, který nemá žádné zkušenosti, je dobrým realitním makléřem.

Pavlína Sarešová

Vstřícná, starostlivá péče. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Pavel Procházka

S prací paní Gabriely Červeňákové jsem velice spokojen. Myslím, že do rukou někoho lepšího jsem se dostat nemohl.

Milan Karol

Vše probíhalo díky paní Červeňákové svižně a hladce. Predevsim oceňuji její práci s bankou, kde i díky jejímu zásahu banka včas uvolnila penize ke spokojenosti všech zůčastněných stran.

Alexandr Kobranov

Profesionalita a kompetentnost – naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Martin Lívanec

S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni. Již od první prohlídky bytu až k samotnému předání vedla 3 měsíce nelehká cesta a vše probíhalo dle domluv jak písemných, tak ústních. Vždy vyšla vstříc všem požadavkům. Opravdu vřele doporučuji spolupráci. Pokud bych prodával nemovitost, určitě bych s paní Červeňákovou neváhal spolupracovat, naší koupi dala to pomyslné navíc, za což děkujeme.

Josef Arlt, CSc

Jsme velice spokojeni s prací paní makléřky. (vyjádření ke službám Gabriely Červeňákové)

Markéta Němcová

Paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše.

Kristina Kvapilová

Veľmi profesionálne vystupovanie, milá, ochotná. Vždy pripravená riešit osobité požiadavky. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Jaroslav Kotlín

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Josef Ebr

Gabriela Červeňáková nám velmi pomohla s prodejem našeho bytu. Celý proces byl díky jejímu dohledu bez problémů a vše proběhlo velmi hladce. Jednání s paní Červeňákovou bylo velice příjemné a profesionální. Mohu vřele doporučit.

Jiří Svoboda

Velká spokojenost. Profesionální, pracovitá, inteligentní a vstřícná. Vše co slíbila, udělala. Prodej proběhl rychle, klidně a s výborným výsledkem. Děkuji za spolupráci a s klidným svědomím doporučuji tuto realitní makléřku všem. (vyjádření ke službám Gabriely Červeňákové)

Jarmila Boubínová

Se službami paní Červeňákové jsem velmi spokojena. Rychle prodala můj byt a stejně rychle mi pomohla koupit nový, menší byt. Je velmi příjemná, trpělivá a znalá. Moc děkuji a všem doporučuji.

Hana Krupanská

Paní Červeňákovou bych ohodnotila číslem 20, pokud by mi to výše uvedená škála umožňovala. Spolupráce s ní byla nesmírně lidsky příjemná a prvotřídně profesionální současně. Paní Červeňáková je velmi flexibilní, spolehlivá a proaktivní a s naprosto čistým svědomím ji mohu doporučit komukoli, kdo by potřeboval využít služeb realitního makléře. Gratuluji RE/MAXu k tak vynikající pracovnici a Vám, paní Červeňáková, velmi děkuji za fantastickou spolupráci a přeji hodně štěstí ve Vaší další práci!

Ing. Elizaveta Nesvetaeva

S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni, hodnotíme známkou 10. Je příjemná, profesionální a energická. Při pronájmu našeho bytu odvedla výbornou práci, našla pro nás spolehlivé a prověřené nájemnice, takže s pronájmem nemáme žádné starosti. Tuto realitní makléřku rádi a s čistým svědomím doporučíme svým známým.