Jan Zachystal, MBA

realitní makléř Jan Zachystal, MBA

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou stovky úspěšně prodaných nemovitostí s celkovou hodnotou přes 1 miliardu korun. Vím, kdy a komu vaši nemovitost nabídnout a nenechám vás prodat levně. Většina mých klientů přichází na doporučení, mnoho z nich se v průběhu prodeje stalo mými přáteli.

Specializuji se na luxusní nemovitosti v Praze. Na podporu prodeje nemovitostí, kromě dlouholeté klientely, nabízím moderní marketingové nástroje – videoprohlídky, záběry z dronů, prezentace na sociálních sítích, spolupráce se zahraničními zprostředkovateli. Na většinu dílčích kroků využívám úzce specializované odborníky – profesionální fotograf, kameraman, účetní, marketingový specialista na sociální sítě, inspekce nemovitostí, veškeré právní záležitosti řeší specializovaný advokát. Mým hlavním cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, co nejrychleji a zároveň při zachování stoprocentního bezpečí všech zúčastněných stran.

Telefon: +420 604 594 234

Web makléře: Zachystal.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Tanja a Petr
Kryštof Polánský
Pan Zachystal mě velmi příjemně a profesionálně provedl prodejem mého bytu. Jsem velmi spokojen. Mohl jsem se na něj kdykoliv obrátit, vždy velmi ochotně pomohl. Můžu jedině doporučit. Vše běželo hladce.
Jana Votoupal

Se službami pana Jana Zachystala jsem byla naprosto spokojená. Je to velmi kompetentní realitní makléř, znalý všech patřičných právních postupů, a navíc má “nos” pro realitní trh. Nejdříve jsem se s ním setkala jako kupující nemovitosti, jejíž prodej zprostředkovával. Později jsem s důvěrou v jeho služby danou nemovitost prostřednictvím něho pronajala, a to k mojí plné spokojenosti.

Zuzana Zapletalová

Na mnou dotazovaný inzerát odpověděl hned. Vystupování při prvním setkání, podpisu smlouvy a předání bytu s majitelem bylo velice profesionální a milé. Vřele doporučuji a jsem ráda, že právě s panem Zachystalem jsem mohla spolupracovat.

Tomáš Zezula

Pan Zachystal má velmi příjemné a vstřícné vystupování, je profesionální a korektní. V širším pohledu bylo jednání s pracovníky společnosti Remax velmi konstruktivní a bez zbytečných průtahů.

Jan Adla

Vřele můžeme pana Jana Zachystala doporučit. Prodej nemovitosti byl veden profesionálně se znalostí oboru. Cena nemovitosti byla zhodnocena realisticky vzhledem k možnostem a chování trhu. Kontakt přes mail a telefon byl pravidelný a rychlý. Jednání pana Zachystala otevřené a směřující k cíli.

Hana Jareš Procházková

Profesionální, vstřícný, solidní, férový. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)

Vítezslav Čadra

Byl jsem opravdu spokojen, pan Zachystal jedná na rovinu, podává kvalitní informace a je vstřícný. Nemovitost prodal opravdu rychle, za 2 měsíce. Vřele doporučuji.

Renáta Šťastná

Velmi doporučuji pana Zachystala, je to slušný a pohodový člověk, se kterým se bezproblémově na všem dohodnete.

Renáta Losová

Rychlé a precizní provedení veškerých nutných kroků, věcné ale stoprocentně spolehlivé jednání. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)

Dana Košařová

Oceňujeme vysokou profesionalitu pana Zachystala, jeho empatii vůči klientovi a za každých okolností jeho vstřícnost a ochotu poradit, pomoci a řešit vše ke zdárnému ukončení procesu prodeje nemovitosti. Byla radost s ním spolupracovat.

Marek Švejcký

Absolutně vynikající přístup. Velice doporučuji. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)

Jaroslava Kheilová

Velice spolehlivý realitní makléř, který jedná zcela na rovinu. Mohu jen doporučit. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)

Eva Steinlaufová

Po všech stránkách všeobecná spokojenost. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)

Linda Hakenová

Naprosto profesionální přístup, se vším jsme byli spokojeni, vřele doporučujeme. (vyjádření ke službám Jana Zachystala)