Jana Schwarz

Realitní makléřka Jana Schwarz

Prodej či koupě nemovitosti jsou pravděpodobně jedním z největších a nejdůležitějších rozhodnutí, které v životě uděláte. Každá realitní transakce je jiná. V realitách pracuji od roku 1998, z toho několik let v USA, konkrétně ve státech Kalifornie a Florida. V obou státech jsem úspěšně absolvovala i realitní vzdělání zakončené státní zkouškou.

Velmi dobře se orientuji v realitní problematice a jako Váš osobní makléř pro Vás vždy najdu vhodné řešení, které bude nejblíže Vaším představám a postarám se o hladký prodej či koupi Vaší nemovitosti. Ve své práci využívám osobní přístup i moderní metody a nástroje, včetně prodeje formou podání nejlepší nabídky – aukce.

Spolupracuji s mnoha prověřenými odborníky. Nabízím Vám excelentní služby, abyste se na mě mohli s důvěrou obrátit i v budoucnosti a doporučit mě svým přátelům a známým.

Telefon: +420 731 632 075

Web makléře: Janaschwarz.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Miroslav Brda
Kvalifikovaný a seriozní přístup, rychlé a odborné zpracování od paní Jany Schwarz.
Vladislav Kříž

Proaktivní, milá, vstřícná. (vyjádření ke službám Jany Schwarz)

Josef Votava

S profesionalitou a příjemným jednáním paní Jany Schwarz jsem byl velice spokojen. Je velmi ochotná, spolehlivá, znalá oboru. Je vidět, že v realitách pracuje již mnoho let. Jejích služeb jsem využil již 2x a mohu ji vřele doporučit. Obě nemovitosti navíc prodala za vyšší cenu, než jsme očekávali.

Kateřina Langhansová

Naprosto perfektní. (vyjádření ke službám Jany Schwarz)