Ing. Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá

Jsem certifikovaná realitní makléřka, specializuji se zejména na prodej a pronájem nemovitostí. Realitní služby poskytuji nejen v Českém Brodě, kde sídlí naše pobočka RE/MAX Alfa, ale působím i v okresech Kolín, Nymburk, Praha.

Zajistím pro vás celý proces prodeje nemovitosti k vaší maximální spokojenosti. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat své rodině či svým zájmům. Za každých okolností stojím na straně svého klienta. Mým cílem není prodat vaši nemovitost prvnímu zájemci, ale zajistit pro vás co nejvyšší dosažitelnou cenu.

Telefon: +420 774 302 012

Web makléře: Luciecerna.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 214 m2, Řevnice

Prodej domu, 214 m2, Řevnice

Praha-západ
Středočeský
10 700 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK

Reference

S pani Cernou jsme byli velice spokojeni. Mame s ni osobni zkusenost jak pri nakupu, tak pri prodeji nemovitosti a vzdy jsme se setkali s naprosto profesionalnim a vstricnym pristupem. Muzeme jedine doporucit.
S prací paní Černé jsme byli při koupi bytu nadmíru spokojeni, je ochotná, vstřícná, určitě ji můžeme všem doporučit.
Měli jsme velmi dobrou příležitost setkat se s paní Černou a jsme za to rádi. Paní Černá poskytla velmi pěkné a profesionální služby, dokázala splnit většinu našich potřeb a požadavků, které nemůže dělat každý, kdo dělá tento druh obchodu a služeb. Ve většině případů jsou velmi přísní a nejsou dostatečně flexibilní. S tímto typem člověka, jako je paní Černá, který má profesionalitu, zdravý rozum a ochotu pomoci, bude obchodní proces velmi hladký a příjemný. Pokud máte tuto příležitost, určitě a velmi doporučujeme spolupracovat s ní!Přejeme vám - paní Černá, vše nejlepší ve vašich projektech!Talant
Vřele doporučuji.Zejména oceňuji velmi profesionální přístup, který provázel prohlídku bytu, následně doplněný o rychlou, vstřícnou a bezproblémovou komunikaci po celou dobu další spolupráce.
Rád bych touto cestou vyjádřil svou maximální spokojenost s paní Ing. Lucií Černou, které velmi děkuji za rychlý a profesionální přístup.
Paní Ing. Černá je profesionál na svém místě. Spolupráci s ní si nemůžeme vynachválit. Je velmi milá, ochotná a rychle reaguje na jakékoliv požadavky či vzniklé problémy, které obratem řeší a hlavně vyřeší.
Velice děkujeme za profesionální a proklientský přístup paní Ing. Černé. Spolupráce se nesla v přátelském duchu - naprosto vše bylo a fungovalo dle naší domluvy. Její služby můžeme jen a pouze doporučit. ;)
Chtěl bych poděkovat Paní Černé za profesionální a lidský pristup,díky kterému mi pomohla s prodejem nemovitosti,jak sme se domluvili tak proběhlo žádné obliky kolem a to se mi líbilo,moc jí děkuji za spolupráci,uprimnost a všem jen doporučuji Paní Cernou
Spolupráce s paní Ing.Černou byla vynikající,profesionální, rychlá a kvalitní.byla jsem naprosto spokojená a budu ji doporučovat svým známým.Doufám,že volba byla šťastná i do budoucna.Velmi děkuji za bezvadnou práci.Brinkeová.
js_loader
Jana Maier
S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.
Lukáš Müller
Setkal jsem se jak s profesionalitou, tak i lidským přístupem. Paní Černá poskytuje nadstandardní služby, které nejsou zdaleka běžnou praxí realitních makléřů. Celý proces proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému ku prospěchu všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji a budu nadále doporučovat. LM
Štěpán Hýsek

S paní Lucií Černou jsme byli při prodeji domu velmi spokojeni, zejména oceňujeme vstřícnost, ochotu vše vysvětlit, příp. probrat s advokátem tak, aby prodej proběhl bez nejasností a komplikací. Paní Černá zároveň zajistila profesionální focení domu a vymodelování budoucího možného stavu po rekonstrukci, což nepochybně při prodeji také pomohlo. Ač jsme služeb realitního makléře zpočátku využít nechtěli, nakonec jsme rádi, že jsme se tak rozhodli, protože nám tyto služby ušetřili spoustu času a starostí s inzercí, prohlídkami a smlouvami. Při výběru realitního makléře jsme se setkali s několika makléři z různých společností a paní Černá byla jednoznačně nejlepší volbou, rozhodně bychom ji mohli doporučit.

Vladimír Anděl

Byl jsem velice spokojen s prací a službami paní Černé. Reagovala rychle, všechny potřebné informace jsem vždy obdržel ke své spokojenosti. Jednání paní Černé bylo velmi korektní a profesionální.