Ing. Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá

Jsem certifikovaná realitní makléřka, specializuji se zejména na prodej a pronájem nemovitostí. Realitní služby poskytuji nejen v Českém Brodě, kde sídlí naše pobočka RE/MAX Alfa, ale působím i v okresech Kolín, Nymburk, Praha.

Zajistím pro vás celý proces prodeje nemovitosti k vaší maximální spokojenosti. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat své rodině či svým zájmům. Za každých okolností stojím na straně svého klienta. Mým cílem není prodat vaši nemovitost prvnímu zájemci, ale zajistit pro vás co nejvyšší dosažitelnou cenu.

Telefon: +420 774 302 012

Web makléře: Luciecerna.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem komerčního prostoru (obchodní), 104 m2, Český Brod

Pronájem komerčního prostoru (obchodní), 104 m2, Český Brod

Kolín, Středočeský
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej pozemku, 6919 m2, Český Brod

Prodej pozemku, 6919 m2, Český Brod

Kolín, Středočeský
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej domu, 161 m2, Klučov

Prodej domu, 161 m2, Klučov

Kolín, Středočeský
6 350 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 134 m2, Malotice

Prodej domu, 134 m2, Malotice

Kolín, Středočeský
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej chaty / chalupy, 68 m2, Semice

Prodej chaty / chalupy, 68 m2, Semice

Nymburk, Středočeský
4 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 122 m2, Český Brod

Prodej domu, 122 m2, Český Brod

Kolín, Středočeský
4 990 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 1722 m2, Kouřim

Prodej pozemku, 1722 m2, Kouřim

Kolín, Středočeský
4 200 000 czk / za nemovitost

Reference

Chtěl bych poděkovat Paní Černé za profesionální a lidský pristup,díky kterému mi pomohla s prodejem nemovitosti,jak sme se domluvili tak proběhlo žádné obliky kolem a to se mi líbilo,moc jí děkuji za spolupráci,uprimnost a všem jen doporučuji Paní Cernou
Vřele doporučuji.Zejména oceňuji velmi profesionální přístup, který provázel prohlídku bytu, následně doplněný o rychlou, vstřícnou a bezproblémovou komunikaci po celou dobu další spolupráce.
Spolupráce s paní Ing.Černou byla vynikající,profesionální, rychlá a kvalitní.byla jsem naprosto spokojená a budu ji doporučovat svým známým.Doufám,že volba byla šťastná i do budoucna.Velmi děkuji za bezvadnou práci.Brinkeová.
Měli jsme velmi dobrou příležitost setkat se s paní Černou a jsme za to rádi. Paní Černá poskytla velmi pěkné a profesionální služby, dokázala splnit většinu našich potřeb a požadavků, které nemůže dělat každý, kdo dělá tento druh obchodu a služeb. Ve většině případů jsou velmi přísní a nejsou dostatečně flexibilní. S tímto typem člověka, jako je paní Černá, který má profesionalitu, zdravý rozum a ochotu pomoci, bude obchodní proces velmi hladký a příjemný. Pokud máte tuto příležitost, určitě a velmi doporučujeme spolupracovat s ní!Přejeme vám - paní Černá, vše nejlepší ve vašich projektech!Talant
js_loader
Martin Ševčík

Velmi příjemné, profesionální vystupování. Vše proběhlo rychle. Všechny naše dotazy byly zodpovězeny a vše nám bylo trpělivě vysvětleno. Děkujeme za rychlou a dobře odvedenou práci paní Ing. Černé.

Jana Maier
S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.
Lukáš Müller
Setkal jsem se jak s profesionalitou, tak i lidským přístupem. Paní Černá poskytuje nadstandardní služby, které nejsou zdaleka běžnou praxí realitních makléřů. Celý proces proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému ku prospěchu všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji a budu nadále doporučovat. LM
Štěpán Hýsek

S paní Lucií Černou jsme byli při prodeji domu velmi spokojeni, zejména oceňujeme vstřícnost, ochotu vše vysvětlit, příp. probrat s advokátem tak, aby prodej proběhl bez nejasností a komplikací. Paní Černá zároveň zajistila profesionální focení domu a vymodelování budoucího možného stavu po rekonstrukci, což nepochybně při prodeji také pomohlo. Ač jsme služeb realitního makléře zpočátku využít nechtěli, nakonec jsme rádi, že jsme se tak rozhodli, protože nám tyto služby ušetřili spoustu času a starostí s inzercí, prohlídkami a smlouvami. Při výběru realitního makléře jsme se setkali s několika makléři z různých společností a paní Černá byla jednoznačně nejlepší volbou, rozhodně bychom ji mohli doporučit.

Vladimír Anděl

Byl jsem velice spokojen s prací a službami paní Černé. Reagovala rychle, všechny potřebné informace jsem vždy obdržel ke své spokojenosti. Jednání paní Černé bylo velmi korektní a profesionální.