Lucie Ciniburgová

Realitní makléřka Lucie Ciniburgová

Realitní makléřkou společnosti RE/MAX jsem od roku 2015 a za tu dobu se mi povedlo úspěšně realizovat velké množství prodejů, ale i pronájmů.

Při práci je pro mě velmi důležitá oboustranná důvěra mezi mnou a klientem. Mým cílem je úspěšný prodej jeho nemovistosti, v co nejkratším čase a za nejvyšší možnou cenu.

Ačkoliv nejsem rodačkou z Prahy 6, tato část Prahy pro mě měla vždy velké kouzlo. Proto jsem ráda, že právě v této části Prahy mám kancelář a mohu zde potkávat své spokojené klienty, nejen ty, kteří svou nemovitost díky naší spolupráci prodali, ale i ty, kteří se díky tomu stali novými sousedy na Praze 6. Vím, že Praha 6 nejsou jen Dejvice a Bubeneč, ale že i Veleslavín, Petřiny, Vokovice a další čtvrti mají své specifické kouzlo.

Mým cílem není mít v portfoliu 10 nemovitostí najednou a se svými klienty komunikovat díky armádě asistentek. Ke každé nemovitosti, prodávajícímu i kupujícímu přistupuji individuálně. Vždy chci mít tolik zakázek, kterým jsem schopná se věnovat s maximální pečlivostí, vědět, že pokud něco slíbím, tak to platí a být kdykoliv připravená komunikovat s mými klienty. Toto kritérium platí i pro specialisty, se kterými na prodeji nemovistostí spolupracuji, zejména pak profesionální fotograf, finanční specialista a v neposlední řadě také advokát, který na celý proces prodeje dohlíží, a u kterého jsou veškeré finanční prostředky uložené až do úspěšného dokončení prodeje.

Telefon: +420 777 744 046

Web makléře: Maklerkyzesestky.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem malého objektu, 22 m2, Praha 8 - Libeň

Pronájem malého objektu, 22 m2, Praha 8 - Libeň

Libeň, Praha 8, Hlavní město Praha
3 146 czk / za měsíc

Reference